Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: TechSmith Camtasia v2021.0.11 Build 32979 [ENG] [CrackFix]

TechSmith Camtasia v2021.0.11 Build 32979 [ENG] [CrackFix] torrent
Dodał: arbuuuzon
25.09.2021 17:24
Kategoria: Wideo

Rozmiar: 466.63 MB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Producent: TechSmith Corporation
Kategoria: Biznes i biuro
Wersja: 2021.0.11 Build 32979
Strona programu: http://www.techsmith.com/camtasia/
Crack: CrackFix, instrukcja nizej

...( Opis )...

TechSmith Camtasia umożliwia łatwe tworzenie prezentacji i przygotowywanie materiałów szkoleniowych w postaci filmów, przeznaczonych na strony www, płyty CD, lub wszelkie inne miejsca, gdzie może się przydać. Jest to jedyny tak wszechstronny produkt, który umożliwia nagrywanie (video) prezentacji wykonanych w PowerPoint, nagrywanie tego, co dzieje się na ekranie, ale przede wszystkim jest potężnym edytorem plików wideo: technicznych szkoleń, vlogów jak i demonstracji programów, czy po prostu filmików z wakacji lub wyjazdów.

TechSmith Camtasia ułatwia zapisywanie z dokładnością do jednego piksela zawartości tego, co znajduje się na części lub całości pulpitu komputera w pliku wideo. Przechwycony w ten sposób materiał można w prosty sposób edytować, dodawać informacje tekstowe czy podpowiedzi w tzw. dymkach. Plik może być zapisany w wielu formatach, w tym m.in. jako .mp4, .avi, .wmv (Windows Media), .swf (Macromedia Flash), .rm (RealMedia), .mov (QuickTime), a także Animated .gif oraz plik wykonywalny .exe.

Dzięki programowi można edytować nie tylko materiały nagrane za pomocą TechSmith Camtasia, ale również inne dowolne. Aplikacja pozwala także na dogrywanie treści lektorskich. Oprogramowanie jest dostępne w języku angielskim (brak polskiej wersji), jednak jest bardzo łatwe w obsłudze dzięki czytelnemu, intuicyjnemu interfejsowi.

Aplikacja umożliwia integrację z programem PowerPoint z pakietu Office i w efekcie na proste przekształcenie prezentacji multimedialnej w wideo. Dzięki temu oprogramowanie sprawdzi się w przypadku osób często występujących publicznie i pragnących, by przygotowywane przez nie prezentacje były nie tylko rzeczowe, ale również interesujące wizualnie. Do innych przydatnych funkcji należą m.in. możliwość tworzenia filmów ze zdjęć, green screen (usunięcie rzeczywistego tła w nagraniu i zastąpienie go innym) oraz objaśnienia (strzałki, efekty klawisza i kursora, podkreślenia i inne efekty, wzmacniające czytelność przekazywanego komunikatu).

W porównaniu z konkurencją, TechSmith Camtasia wyróżnia się rozbudowanym edytorem wideo pozwalającym na „odchylenie” filmu od jednej osi, dzięki czemu można uzyskać wrażenie trójwymiarowości. Program daje ponadto możliwość pracy z wieloma ścieżkami audio i wideo oraz efektami przejść. Posiada wbudowaną rozbudowaną bibliotekę z gotowymi animacjami, grafikami i tłami, jak również kilka utworów muzycznych, gotowych do wykorzystania jako ścieżka dźwiękowa w tworzonych klipach.

Program ten to polecane narzędzie zarówno dla amatorów, jak i osób bardziej zaawansowanych, wymagających od aplikacji kompleksowości funkcji i łatwej obsługi.

...( Instalacja )...

1. Zainstaluj Camtasia z podanego setupa. (Odznacz auto launch programu po skończonej instalacji)
2. Nie włączaj aplikacji, zamknij jeśli jest uruchomiona.
3. Skopiuj 3 patchowane pliki z folderu Crack do folderu z zainstalowanym programem.
4. Skopiuj cały folder TechSmith z folderu Crack, do miejsca: C:ProgramData
5. Przejdź do folderu z programem, znajdź CamRecorder.exe kliknij PPM a potem Właściwości. Następnie do zakładki Zgodność. Na dole kliknij "Zmień ustawienia dla wszystkich użytkowników". Zaznacz "Uruchom ten program jako Administrator". Kliknij OK i zapisz ustawienia.
6. Wyłącz aktualizacje Camtasia przy uruchamianiu. Dla ułatwienia w folderze z crackiem masz screeny poprawnych ustawień.
7. Boom! Gotowe.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-25 10:31:04 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 17:22
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse