Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Małach - BYQ (2021) MP3 [320kbps]

Małach - BYQ (2021) MP3 [320kbps] torrent
Dodał: Ishimura
24.09.2021 08:36
Kategoria: Alternatywna

Rozmiar: 158.57 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 335

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Data premiery: 2021-09-03

"BYQ" to trzeci solowy album warszawskiego rapera. Podczas gdy na poprzedniej płycie można było usłyszeć rozliczenie Bartka z przeszłością, na nowym krążku artysta wraca całkowicie "odrodzony". Wróciła charyzma, z której Małach znany był przy realizacji poprzednich solowych albumów, jak i materiałów nagranych wspólnie z Rufuzem, a która odrobinę przygasła na poprzedniej płycie przez problemy osobiste rapera. Nowe kawałki mają dużo więcej "pazura", przez co płyta jest zdecydowanie mocniejsza zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym. Małach z jeszcze większą pewnością siebie pokazuje, że twardo stąpa po ziemi, a w raz z upływem lat i dzięki zerwaniu ze złymi nawykami, jego charakter i nieustępliwość w działaniu nabierają jeszcze większego rozmachu. Na płycie znajdziemy cały przekrój szlifowanego przez lata warsztatu rapera, od agresywnych zwrotek po przyjemne dla ucha refreny. Nie zabrakło emocji oraz tekstów odzwierciedlających rzeczywistość, do czego Małach zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy. Połowa albumu "BYQ" została wyprodukowana przez Małacha, dodatkowo muzycznie wspierają go: PSR, Chris Carsson, 2Check oraz Darkvibes Studio.
TRACKLISTA:

1. Intro 2021
2. Żyję Feat. DJ Element
3. Palę Feat. DJ Element
4. Podróż
5. Po 30
6. Ruszył Feat. Dedis
7. Zahartowany
8. Ashwagandha
9. Nadbagaż
10. Obdrapany Marmur Feat. Kukon
11. BYQ
12. Nienawidź
13. Nie Ma Mnie Feat. Kacper HTA
14. Jeszcze Przyjdzie Czas
15. My Feat. Gibbs
16. Jestem
17. Raport Z Osiedla Feat. Rufuz, Janusz Walczuk
18. Outro
19. I Nagle Stało Się Proste
20. To Już Dziwne Nie Jest Feat. Zbuku
21. Statek

DANE TECHNICZNE:

Format/Kodek: Mp3
Bitrate: 320 kbps
Liczba kanałów: 2
wielkość całości: 135,5 mb
zawartość uploadu:. Mp3, jpg
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-02-22 14:45:54 [Aktualizuj]
Napisano: 02.10.2022 14:22
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse