Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Helena Kowalik - Miłość, zbrodnia, kara [Audiobook PL] [mp3320 kbps]

Helena Kowalik - Miłość, zbrodnia, kara [Audiobook PL] [mp3320 kbps]  torrent
Dodał: Ishimura
24.09.2021 04:20
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 1.58 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 4
Pobrań: 26

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Brak seeda lub pobieranie się zatrzymuje - użyj SupesSpeedTorrent https://rebrand.ly/suprer_nitro
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta, czasami pomaga, ale nie tak dobrze jak SupesSpeedTorrent.
Helena Kowalik - Miłość, zbrodnia, kara

Info

Zawartość : mp3
Czas : 10:37:34
Bitrate : 320 kbps
Rozmiar : 1,6 GB
Rodzaj kompresji: WinRar
Czyta : Joanna Domańska
Wersja językowa: PL

Kategoria: Literatura faktu, reportaż

Opis

Helena Kowalik to dziennikarka, pisarka, wieloletnia korespondentka prasowa z sal sądowych. Zna świat polskiego wymiaru sprawiedliwości od podszewki, a sprawy kryminalne nie mają przed nią tajemnic. Z zacięciem dziennikarza śledczego tropi różne historie, by wyjaśnić je swoim czytelnikom m.in. w Życiu Warszawy?, Przeglądzie Tygodniowym? Przeglądzie? oraz Prawie i Życiu?. Autorka kilkunastu książek. Zdobyła m.in. I Nagrodę im. Ksawerego Pruszyńskiego za osiągnięcia reporterskie, III nagrodę im. B. Prusa za całokształt pracy w dziennikarstwie. W Ogólnopolskim Radiowym Konkursie Melchiory? nagrodzona w kategorii Inspiracje roku 2010? za uporczywe i konsekwentne dążenie do prawdy w reportażach sądowych?. W 2016 roku za całokształt twórczości otrzymała Nagrodę Specjalną Krajowego Klubu Reportażu. Jej książki są wielokrotnie podstawą wielu reportaży (książkowych, telewizyjnych, radiowych) i podcastów kryminalnych.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-09-24 12:07:26 [Aktualizuj]
Napisano: 07.12.2021 03:38
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse