Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mariusz Czubaj - cykl Polski psychopata tom 1-6 [audiobook PL]

Mariusz Czubaj - cykl Polski psychopata tom 1-6 [audiobook PL] torrent
Dodał: Ishimura
24.09.2021 03:36
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 2.34 GB
Seed'ów: 17
Leecher'ów: 2
Pobrań: 129

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Mariusz Czubaj
cykl Polski psychopata tom 1-6
Czyta:Leszek Filipowicz
Kategoria:Kryminał polski
[audiobook PL]

Opis

1. 21:37 (9 godzin 35 minut)
2. Kołysanka dla mordercy (10 godz. 45 min.)
3. Zanim znowu zabiję (10 godz. 20 min.)
4. Piąty Beatles (9 godz. 35 min.)
5. Dziewczynka z zapalniczką (7 godz. 29 min)
6. Cios kończący (8 godz.)

Wiosna 2007. W okolicach Centrum Olimpijskiego w Warszawie znaleziono zwłoki dwóch młodych mężczyzn. Okazuje się, że ofiarami są klerycy z żoliborskiego seminarium. Z powodu makabrycznych szczegółów zbrodni oraz symboli narysowanych szminką przez mordercę do rozwiązania zagadki zostaje powołana specjalna grupa operacyjna. Dołącza do niej Rudolf Heinz specjalista od opracowywania portretów psychologicznych przestępców.

Sprawa jest delikatnej natury. Tym bardziej, że w kręgu podejrzanych są osoby szanowane i wpływowe: rektor seminarium, znany biznesmen oraz wybitny biblista. Śledztwo prowadzone przez Heinza dodatkowo się komplikuje, gdy na Śląsku zaczyna działać zabójca samotnych kobiet?
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-09-27 20:43:08 [Aktualizuj]
Napisano: 27.11.2021 18:44
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse