Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: E. Ornacka, K. Szymczyk-Majchrzak - Pajęczyna strachu [Audiobook PL] [mp3]

E. Ornacka, K. Szymczyk-Majchrzak - Pajęczyna strachu [Audiobook PL] [mp3]  torrent
Dodał: Ishimura
24.09.2021 03:12
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 1.49 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Brak seeda lub pobieranie się zatrzymuje - użyj SupesSpeedTorrent https://rebrand.ly/suprer_nitro
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta, czasami pomaga, ale nie tak dobrze jak SupesSpeedTorrent.
Ewa Ornacka / K. Szymczyk-Majchrzak - Pajęczyna strachu

Info

Zawartość : mp3
Czas : 09:55:34
Rozmiar : 1,5 GB
Bitrate : 320 kbps
Rodzaj kompresji: WinRar
Czyta : Marcin Popczynski
Wersja językowa: PL
Rok wydania : 2021

Kategoria: Sensacja, thriller, horror

Opis

Powieść o policjantach i gangsterach, z których wielu istnieje naprawdę, i zwykłych ludziach, których losy przypadkiem skrzyżowały się z interesami półświatka. Przekonaj się, jak może wyglądać piekło. Inspiracją do napisania Pajęczyny strachu? (audiobook w formacie mp3) było uprowadzenie przez mafijnych przestępców 16-letniej uciekinierki z domu, która w Berlinie zarabiała na swoje utrzymanie jako opiekunka do dziecka. Historia ściganej przez mafię dziewczyny, która chcąc przeżyć musi zmienić nie tylko tożsamość...
Dwie młode Polki pracujące dorywczo na przedmieściach Berlina, przypadkowo stają się świadkami zabójstwa biznesmena. Jedna z nich zostaje złapana przez sprawców i trafia do domu publicznego kontrolowanego przez groźny gang. Druga ma więcej szczęścia: ucieka z miejsca zbrodni i wraca do Polski. Chce zrobić wszystko, by odnaleźć i uwolnić przyjaciółkę. Przestępcy mają swoje powody, aby ją ścigać. Nie tylko dlatego, że widziała ich twarze. W torbie, którą dziewczyna przypadkowo zabrała z willi zamordowanego biznesmena, są mafijne pieniądze?
Inspiracją do napisania książki było nienagłośnione w mediach uprowadzenie 16-letniej uciekinierki z domu, która zarabiała na swoje utrzymanie jako opiekunka do dziecka. Jej pracodawczyni należała do międzynarodowego gangu handlarzy ludźmi. Dziewczynę wywieziono do Niemiec i uwięziono w agencji towarzyskiej. Finałem tej bulwersującej sprawy był proces toczący się w 2013 roku przy zamkniętych drzwiach w szczecińskim Sądzie Okręgowym.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-11-17 11:19:43 [Aktualizuj]
Napisano: 05.12.2021 13:02
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse