Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: MAGIX VEGAS Pro 19.0.0 Build 361 - 64bit [PL] [Crack UZ1] [azjatycki]

MAGIX VEGAS Pro 19.0.0 Build 361 - 64bit [PL] [Crack UZ1] [azjatycki] torrent
Dodał: azjatycki
21.09.2021 19:19
Kategoria: Wideo

Rozmiar: 867.41 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 3
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Multilanguage.

MAGIX VEGAS Pro (dawniej Sony Vegas Pro) jest kompletnym rozwiązaniem do edycji wideo oraz przygotowywania i nagrywania płyt Blu-ray i DVD. Głównym składnikiem pakietu jest VEGAS – uznany, profesjonalny program do cyfrowej edycji filmów, wraz z narzędziami do udźwiękowienia. Zaletą programu jest możliwość pracy z materiałami w formatach zapisywanych przez profesionalne kamery różnych producentów (DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI w tym wykrywanie i naprawę synchronizacji A/V, HEVC, ProRes i wiele innych).

VEGAS Pro zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do profesjonalnej obróbki filmów i dźwięku, a przy tym jest na tyle łatwy, że mogą go opanować także hobbyści i początkujący filmowcy. Program zawiera takie narzędzia, jak możliwość synchronizacji obrazu z wielu kamer, wygodny edytor pozwalający „na szybko” przygotować szkic projektu z dostępnego materiału oraz imponujące narzędzia korekty barw. Podczas edycji można skorzystać z maskowania krzywymi i osi czasu z wieloma ścieżkami, na których można umieszczać sceny renderowane, nagrania z kamery i obrazy z plików.

Nie zabrakło profesjonalnych efektów na różne okazje i szybkiej obsługi materiałów 4K, a także konwersji mniejszych rozdzielczości do 4K. Gotowe materiały można renderować w formatach gotowych do publikacji w Sieci i oglądania na żądanie.

Funkcje obsługi dźwięku pozwalają na pracę z dźwiękiem przestrzennym 5.1 (24-bitowa głębia, próbkowanie 192 KHz) z synchronizacją do ramek kluczowych, możliwością miksowania efektów i bez ograniczenia liczby dostępnych ścieżek. W programie znajduje się prawie 40 efektów. dźwiękowych.

Montowanie:
- Obsługa 4K. Vegas Pro w pełni obsługuje rozmiary ramek do 4096x4096. Standard obrazu 4K dla projekcji w kinie cyfrowym to 4096x2160 pikseli. Ten poziom rozdzielczości zapewnia więcej szczegółów i elastyczność podczas kadrowania. Idealnie nadaje się do komponowania i pracy nad efektami wideo, zapewniając wysokiej jakości efekt końcowy. Vegas Pro 13 również w pełni obsługuje pliki RED ONE™. Możesz otwierać i edytować pliki .r3d bezpośrednio na osi czasu, tak jak w przypadku każdego innego pliku wideo.
- Znakomite efekty świetlne. Vegas Pro 13 zawiera ponad 190 dostosowywanych efektów wideo, w tym nową kolekcję nowoczesnych efektów świetlnych. Nowość w wersji 9 - Brokat, Promienie, Rozogniskowanie, Gwiezdny pył, Miękki kontrast i Wypełnienie. Pozwalają symulować wpływ światła ze źródła, tworzyć kolorowe podświetlenia, zmieniać ostrość kadru, a to nie wszystko.
- Nowe przejście — Gradient Wipe
- Przetwarzanie wideo 32-bitowa liczba zmiennoprzecinkowa. Uruchom w trybie 8-bitowym z dużą szybkością, a następnie przełącz się na 32-bitowy tryb zmiennoprzecinkowy, aby uzyskać dodatkową precyzję podczas końcowego renderowania bez żadnych zmian poziomu lub kontrastu. Ten tryb umożliwia korzystanie z ulepszonej gamy kolorów, jaśniejszych kolorów, zmniejszonych zakresów gradientów i posteryzacji w celu uzyskania płynniejszych przejść kolorów, liniowości światła w celu uzyskania poprawnych optycznie kompozycji i wielu innych ulepszeń precyzji.

Przestrzeń robocza:
- Ciemniejsza paleta kolorów. Interfejs Vegas Pro został wzbogacony o nowy schemat kolorów, który zapewnia optycznie neutralne środowisko dla zoptymalizowanego oglądania kolorów i większego komfortu podczas pracy w zaciemnionym studiu montażowym.
- Nowe domyślne układy (układ). Vegas Pro daje możliwość rozmieszczenia wielu domyślnych układów okien dla różnych zadań edycyjnych. Te układy można modyfikować i zapisywać, aby uzyskać prawdziwie spersonalizowaną przestrzeń roboczą dostosowaną do Twojego stylu pracy.

Przechwytywanie, importowanie, eksportowanie:
- Obsługa obrazów gigapikselowych. Dzięki Vegas Pro możesz przesuwać, skanować, przycinać bardzo duże obrazy, aby stworzyć sekwencję kinową w rozdzielczości HD. Vegas Pro obsługuje również filmy z zamrożonych klatek z profesjonalnych kamer i aparatów fotograficznych, które łączą wiele zdjęć w jeden duży obraz.
- Otwieranie i edytowanie plików RED ONE™ na osi czasu
- Vegas Pro ma zaawansowaną obsługę przestrzeni 4K, w tym obsługę plików RED ONE™.
- Przechwytywanie do MXF z urządzeń SD / HD-SDI

Audio:

Teraz możesz umieszczać i edytować ścieżki audio bez odniesienia do ramek.
Dźwięk wielokanałowy można dodać z trymera.

Lista głównych funkcji obecnych w wersji Pro:
- Zawiera DVD Architect 5.0 zamiast 4.5
- Twórz i nagrywaj dyski Blu-ray z DVD Architect (w rzeczywistości możliwość nagrywania Blu-ray i odróżnia DVD - Architect w wersji 5.0 od wcześniejszej)
- Tworzenie dźwięku przestrzennego 5.1 (w niższych wersjach - tylko stereo)
- Możliwość zapisywania i przywracania lokalizacji okien interfejsu
- Możliwość włączenia niestandardowej palety kolorów interfejsu
Oglądanie wideo na zewnętrznym monitorze przez DVI (wyjście cyfrowej karty graficznej), nie tylko przez kamerę DV podłączoną do interfejsu DV (IEEE1394)
- Liczba ścieżek wideo: nieograniczona (w młodszych wersjach - do 4)
- Efekty wideo i przejścia: kompletny zestaw (w młodszych wersjach nie wszystkie)
- Narzędzia do korekcji kolorów: pełny zestaw (w młodszych wersjach tylko korekcja kolorów podstawowych)
Profesjonalne efekty świetlne
- Narzędzia pomiarowe do wideo: WFM / Vector / Parade / Histogram
- Efekt ProType Titler do tworzenia złożonych tytułów (w niższych wersjach tylko prostszy moduł tworzenia tekstu)
- Obsługa formatu XDCAM
- Narzędzie do pracy z kamerami AVCHD i XDCAM EX Device Explorer
- 32-bitowe przetwarzanie wideo zmiennoprzecinkowego
- Obsługa interfejsów SD/HD-SDI
- Gradientowe wymazywanie przejścia wideo
- Obsługa gigapikseli
- Obsługuje projekty 4K (do 4096x4096 pikseli)
- Obsługa formatu Broadcast Wave Audio
- Obsługa bazy danych Gracenote CDDB
- Maksymalna jakość dźwięku: 24 bity / 192 kHz (16 bitów / 48 kHz w niższych wersjach)
- Ilość ścieżek audio: nieograniczona (w młodszych wersjach - do 4)
- Liczba efektów przetwarzania dźwięku: pełny zestaw, w tym surround 5.1
- Obsługa folderów z zestawami efektów
- Obsługa efektów DirectX®: pełna (w tym automatyczne zmiany parametrów)
- Obwiednie dźwięku: głośność / panoramę (dostępne w młodszych wersjach) i parametry efektów (nie ma tego w młodszych wersjach)
- Nagranie dźwięku zastępczego
- Monitorowanie nagrywania wejścia audio
- Efekty obróbki całego projektu i szyny audio (grupy ścieżek)
- Tworzenie i nagrywanie płyt Red Book Audio CD
- Automatyzacja nagrywania kopert (zmiana parametrów przetwarzania)
- Przycinanie klipów na klawiaturze
- Dziedziczenie projektów (możliwość otwierania innych projektów w projekcie)
- Import/eksport AAF
- System zarządzania treścią (menedżer mediów)
- Obsługa wykonywania skryptów
- Wsparcie dla zewnętrznych konsol zarządzania
- Obsługa płyt AJA Xena LH, LHe, LS i LSe (tylko w wersji cyfrowej)
- Konfigurowalne niestandardowe szablony
- Przechwytywanie do skompresowanego formatu Sony MXF przez interfejsy SD / HD-SDI
- Obsługa OpenEXR i DPX
- Obsługa plików RED ONE™ (.r3d)

Zmiany w wersji 19.0:
- VEGAS Hub Window: Centralna lokalizacja dostępu do pamięci w chmurze, materiałów stockowych, samouczków i nie tylko.
- Treść VEGAS: Baza danych materiałów wideo, które można pobrać, a następnie zaimportować bezpośrednio do projektów VEGAS. Dostępne z VEGAS 365.
- Aplikacja mobilna VEGAS Hub: Przesyłaj pliki multimedialne bezpośrednio z urządzenia mobilnego do pamięci w chmurze VEGAS Hub.
- Hub Explorer Window: Przeglądaj multimedia przesłane z aplikacji mobilnej VEGAS Hub i pobrane z VEGAS Content i zsynchronizuj pamięć masową w chmurze VEGAS Hub z dyskami lokalnymi.
- Text to Speech: Potężny generator mowy, który przekształca wprowadzony tekst w syntetyczną narrację w różnych realistycznych głosach i językach, z automatycznym tłumaczeniem. Dostępne z wersjami VEGAS 365 VEGAS Pro i VEGAS Post.
- Importuj dane śledzenia Mocha: Importuj dane śledzenia z wtyczki Mocha do narzędzia VEGAS Pro Motion Tracking, gdzie możesz je zastosować do wideo i obiektów w swoim projekcie VEGAS Pro.
- Nowy interfejs gradacji kolorów: Panel gradacji kolorów został przeprojektowany z bardziej intuicyjnym przepływem pracy.
- Koła kolorów o ograniczonym zakresie: Precyzyjne elementy sterujące, aby umożliwić lepsze ukierunkowanie określonych korekt gradacji kolorów.
- Wbudowana kamera LUTS: Tabele przeglądowe przeznaczone do wykorzystania w materiałach z określonych kamer z dostępem bezpośrednio przez panel gradacji kolorów.
- Wbudowane Look LUTS: Tabele przeglądowe, które zapewniają różne zabiegi kinowe i efekty specjalne do użytku bezpośrednio przez panel gradacji kolorów.
- Dodatkowe ustawienia wstępne dla wtyczki AutoLooks: Dodatkowe 20 ustawień wstępnych dla efektu AutoLook.
- Wtyczka Upscale and Zoom oparta na sztucznej inteligencji: Najnowocześniejsza wtyczka upscaling do przechwytywania materiału SD i HD oraz konwertowania go do 4K.
- Automatyczne wykrywanie scen: Wykrywaj przerwy i przejścia scen w renderowanym pliku i automatycznie twórz podziały, klipy podrzędne lub klatki kluczowe w tych przerwach, aby pracować z poszczególnymi scenami do ponownej edycji.
- Arbitrary Style Transfer: Rozszerzona funkcjonalność wtyczki Style Transfer, która umożliwia użytkownikom wprowadzanie własnego źródła konwersji stylu.
- Ulepszony model koloryzacji: Nowy model koloryzacji, który znacznie zwiększa dokładność konwersji kolorów.
- Ścieżki regulacji: Dedykowane ścieżki, które pozwalają użytkownikom zastosować łańcuch efektów wideo do wielu ścieżek jednocześnie.
- Obsługa ACES 1.2: Zaktualizowana obsługa ACES dająca dostęp do szerokiej gamy regulacji kolorów dla projektów HDR.
- Udoskonalony przepływ pracy z wybiórczym renderowaniem wstępnym: Wybiórcze renderowanie wstępne zostało usprawnione w celu szybkiego renderowania sekcji osi czasu, aby zapewnić lepszą wydajność odtwarzania.
- Ulepszenia podglądu dynamicznej pamięci RAM: Ustawienia zostały poprawione, aby zmniejszyć potrzebę dostosowywania ich do renderowania i odtwarzania.
- Nowy interfejs użytkownika: Przebudowa interfejsu użytkownika VEGAS, aby zapewnić użytkownikom pożądaną elastyczność i łatwy dostęp do elementów sterujących, których najbardziej potrzebują.
- Oznaczanie kodem czasowym notatek projektu: Notatki projektu mają teraz pole kodu czasowego, które wyrównuje notatki z miejscem na osi czasu projektu. Użytkownik może również poruszać się po osi czasu, klikając notatki.
- Kolor notatek projektu i oznaczanie etykiet: Każda notatka może teraz mieć przypisany kolor i unikalną etykietę, co pozwala wielu użytkownikom współpracować i komentować projekt.
- BETA: Dekodowanie Blackmagic RAW: Będziesz mógł czytać i konfigurować pliki Blackmagic RAW. Ta funkcja jest obecnie niekompletna, więc pamiętaj, że podczas odczytywania tych plików mogą wystąpić pewne problemy.

-------------

[ENG]

MAGIX VEGAS Pro (formerly known as SONY VEGAS Pro) is a professional nonlinear editor (NLE) for editing video and multi-track audio. The program is designed for multi-channel audio recording and mixing as well as its main features for video post-production. With all its advantages, you will be easily to create professional-quality videos (up-to 4k resolutions) and high-quality audio formats. VEGAS Pro is designed for all needs and all skill levels, features real-time multi-track audio and video editing on unlimited tracks, powerful video sequencing, VST and DirectX plug-in effect support, many effects and compositing tools, as well as other powerful video editing tools.

VEGAS Pro comes with some useful new editing features, a variety of video effects, workflow-optimized plug-ins, powerful image stabilization, new support for working with high-frame-rate (HFR) videos, and more. As we have seen, VEGAS formerly developed as an audio editor, this is why it offers a very complete audio processing when compared to some similar software. In addition, this program also features a more complete and more powerful than previous versions, it offers all the tools needed to create project companion from start to finish.

Key features:
- DVD and Blu-ray disc authoring tools
- HEVC file support and native format
- High DPI Support and HFR support
- Image stabilization with mercalli
- Intuitive with drag & drop workflow
- Smart audio and video editing tools
- Supports all audio and video material
- Create custom animations and overlays
- Titler Pro Express from NewBlueFX
- And so much more.

VEGAS Pro 19:
- NewBlueFX Filters 8 Ultimate
- Added HitFilm Movie Essentials
- Artwork and icons for buttons
- Control to set the default video
- Workflow and UI enhancements
- Drop-down list to the Video tab
- Dynamic titles and custom discs
- Faster GPU-accelerated encoding
- Group audio and video events script
- Hover scrub to the Trimmer, and more.
- Intensity shuttle, Pro 4K, and Pro
- Post lift, gamma, gain, and controls
- Professional vignette effect, etc.
- Smart zoom, scale, and adaptive
- Support for current AJA hardware
- Supports for HEVC/H265 (HFR)
- Other bug fixes and improvements.

What's new: https://www.vegascreativesoftware.com/int/vegas-pro/#productMenu

System Requirements:

Recommended for HD
Operating system: Microsoft Windows 10
CPU: 6th Generation Intel Core i5 (or AMD equivalent) or better with 2.5 Ghz and 4 Cores
GPU
- NVIDIA GeForce RTX or GTX 9XX series or higher with 4GB
- AMD/ATI Radeon with 4GB and VCE 3.0 or higher (Radeon Pro series with 8GB for HDR and 32 bit projects)

RAM: 16GB
Hard drive: 1.5 GB hard-disk space for program installation

Recommended for 4K
Operating system: Microsoft Windows 10
CPU: 7th Generation Intel Core i7 (or AMD equivalent) or better with 3.0 Ghz and 8 Cores
GPU
- NVIDIA GeForce RTX or GTX 9XX series or higher with 4GB (8GB RTX series recommended for 8K)
- AMD/ATI Radeon with 4GB and VCE 3.0 or higher (Radeon Pro series with 8GB for HDR and 32 bit projects)
RAM: 32GB
Hard drive: 1.5 GB space for program installation, solid-state disk (SSD) for media files.

Program languages: English, Deutsch, Español, Français

-------------

strona producenta: https://www.magix.com/
strona programu: https://www.vegascreativesoftware.com/us/vegas-pro/
system operacyjny: Windows 10/11 (64-bit)

-------------

Do wypakowania torrenta urzyj najnowszej werji programu WinRAR.

------------

- zainstaluj program, nie uruchamiaj
- zawartość folderu "Crack" przekopiuj domyślnie do: C:/Program Files/VEGAS/VEGAS Pro 19.0/
- uruchom program

-------------

Spolszczenie:
- wyłącz program
- dodaj wpis do rejestru systemowego (folder "Polish" plik "Spolszczenie.reg")
- mówiąc prościej, kliknij prawym przyciskiem myszy na plik "Spolszczenie.reg", następnie u góry okienka kliknij na "Scal" > "Tak" > "OK"
- uruchom program

-------------

Win 11 64bit - screen po instalacji i spolszczeniu: http://i.ibb.co/xfN161Y/1.png
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-03-18 16:20:37 [Aktualizuj]


Napisano: 31.01.2023 13:57
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse