Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Advanced SystemCare Pro v14.4.0.275 + Fix

Advanced SystemCare Pro v14.4.0.275 + Fix torrent
Dodał: ramses95
18.09.2021 23:51
Kategoria: Narzędzia

Rozmiar: 114.29 MB
Seed'ów: 26
Leecher'ów: 70
Pobrań: 10

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Advanced SystemCare PRO zapewnia zawsze włączone, zautomatyzowane, kompleksowe narzędzie do optymalizacji komputera, specjalizuje się w rozwiązaniach ONE-Click do wykrywania, czyszczenia, naprawy, przyspieszania i ostatecznie ochrony komputera.


Opis:
Aby lepiej chronić prywatność użytkowników w Internecie dzięki Advanced SystemCare, nowo dodana została karta Chroń, która została zaprojektowana w celu zapewnienia szybkiego dostępu w celu ochrony przeglądania przed śledzeniem poprzez automatyczne czyszczenie śladów prywatności po zamknięciu przeglądarki oraz wykrycie i odparcie ataku złośliwej wtyczki / paska narzędzi przez Browser Anti -Tracking i Plugin / Toolbar Cleaner w tej zakładce.
IObit Advanced SystemCare ma nowy monitor wydajności, który może zwolnić pamięć jednym kliknięciem, aby komputer działał płynnie w ciągu kilku sekund. Toolbox zawsze oferuje efektywne narzędzia, takie jak nowy Startup Manager, rozwiązanie jednym kliknięciem, które wyraźnie skraca czas uruchamiania systemu poprzez optymalizację niepotrzebnego uruchamiania i obsługi. W przypadku większości starych i powolnych komputerów może być wiele problemów z ich spowolnieniem. Wyposażony w Advanced SystemCare Twój komputer pozostanie bezbłędny i płynniejszy niż kiedykolwiek.

Funkcje:
Zapewnia maksymalną wydajność komputera.
W pełni optymalizuje system Windows w celu uzyskania najwyższej wydajności systemu i maksymalnej szybkości Internetu, uwalniając wbudowaną moc systemu w zależności od sposobu korzystania z komputera i konfiguracji sieci.
Zmienia Twój komputer w komputer biznesowy, wydajną stację roboczą, centrum rozrywki, maszynę do gier lub komputer do nauki.
Chroni bezpieczeństwo komputera dzięki dodatkowej ochronie.
Wykrywa i analizuje środowisko bezpieczeństwa systemu Windows.
Skanuje i usuwa oprogramowanie szpiegujące i reklamowe przy użyciu aktualnych plików definicji, aby zapobiec instalowaniu złośliwych programów na komputerze przez oprogramowanie szpiegujące, hakerów i porywaczy.
Wymazuje i aktualizuje historię aktywności komputera.
Jedno kliknięcie, aby rozwiązać aż 11 typowych problemów z komputerem.

Advanced SystemCare dziedziczy łatwość obsługi z poprzednich wersji, z bardziej zaawansowanymi możliwościami. Jednym kliknięciem skanuje i naprawia dziesięć problemów z komputerem i chroni komputer przed ukrytymi zagrożeniami.
Optymalizacja w czasie rzeczywistym z funkcją ActiveBoost. ActiveBoost, technologia, która aktywnie działa w tle i inteligentnie zarządza zasobami systemowymi w czasie rzeczywistym, stale wykrywa nieaktywne zasoby i optymalizuje wykorzystanie procesora i pamięci RAM.
Ponad 20 dedykowanych inteligentnych narzędzi do codziennej konserwacji komputera.
Advanced SystemCare integruje najnowszy Toolbox IObit, z ponad 20 dedykowanymi inteligentnymi narzędziami do codziennej konserwacji komputera, a także do zaawansowanych potrzeb.
Funkcja Toolbox zawiera narzędzia do czyszczenia, optymalizacji i naprawy systemu, narzędzia do zwiększania bezpieczeństwa oraz narzędzia do pełnej kontroli nad systemem PC.
Technologia chmurowa zapewniająca aktualność bazy danych.
Nowa technologia „chmury” zapewnia, że baza danych jest stale aktualizowana, dzięki czemu można korzystać z najnowszych definicji i konfiguracji.
Zwiększ swój komputer do pracy i gier. Masz teraz dwie opcje Turbo Boost, tryb pracy i tryb gry.
Ponadto możesz teraz dostosować konfigurację każdego trybu z ekranu głównego.
Dokładne czyszczenie i optymalizacja rejestru nowej generacji. Bezpiecznie czyści niepotrzebne pliki rejestru, kompaktuje jego powiększenia i defragmentuje cały rejestr w celu uzyskania maksymalnej wydajności.
Znajduje i naprawia błędy rejestru, które są pomijane przez inne narzędzia dzięki technologii „Głębokiego skanowania”.
Automatycznie działa w tle.
To potężne narzędzie działa nieprzerwanie, automatycznie i cicho w tle na Twoim komputerze.
Możesz ustawić program zgodnie z regularnym harmonogramem lub po prostu pozwolić mu działać automatycznie, gdy komputer jest bezczynny.
Nowa technologia interfejsu użytkownika zapewniająca szybszy start i mniejsze zużycie zasobów!
Dzięki nowej technologii interfejsu użytkownika Advanced SystemCare będzie uruchamiał się szybciej przy użyciu mniejszej ilości zasobów systemowych.
Nowa architektura i przepisane kody źródłowe dla systemu 32- / 64-bitowego! Te ulepszenia sprawią, że Twój komputer będzie działał wydajniej i stabilniej, stabilizując nawet starsze systemy.
Ulepszony moduł Pielęgnacja z bardziej wydajnymi funkcjami czyszczenia i optymalizacji. Nowości w module „Pielęgnacja” obejmują takie funkcje, jak „Optymalizacja uruchamiania”, która umożliwia znacznie skuteczniejsze skanowanie i czyszczenie komputera.
Wydajna defragmentacja dysku twardego. Szybka, potężna i niewiarygodnie skuteczna funkcja Defragmentacji dysku do defragmentacji dysków twardych - do 10 razy szybsza niż w przypadku innych narzędzi do defragmentacji.


Instalacja:
1. Zainstaluj program z podanej konfiguracji.
2. Nie uruchamiaj jeszcze aplikacji i zamknij ją z zasobnika systemowego lub menedżera zadań, jeśli jest uruchomiona.
3. Wypakuj plik "Crack Fix.zip" do katalogu, w którym zainstalowałeś program zastępując wszystkie pliki.
4. Bum! Teraz możesz korzystać z programu bez żadnych przerw.
5. To wszystko, ciesz się teraz;)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-09 16:38:32 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 17:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse