Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: AnyUnlock - iPhone Password Unlocker v1.4.0 Pre-Cracked

AnyUnlock - iPhone Password Unlocker v1.4.0 Pre-Cracked torrent
Dodał: ramses95
18.09.2021 23:51
Kategoria: Narzędzia

Rozmiar: 92.46 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 5

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Odblokuj różne typy blokad iPhone'a za pomocą tego programu. Zapomniałeś Apple ID? Zablokowany iPhone? Nie możesz odblokować telefonu kodem? Nie pamiętasz hasła do zaszyfrowanej kopii zapasowej iTunes? Nie martw się. Niezależnie od tego, w jakim problemie się znajdujesz, AnyUnlock natychmiast Cię uwolni.
Odblokuj swojego iPhone'a / iPada / iPoda touch błyskawicznie i szczęśliwie
- Całkowicie - Odblokuj Apple ID / ekran blokady iPhone'a / hasło do kopii zapasowej iTunes / hasło do ekranu czasu
- Szybko - Usuń hasła w 3 prostych krokach, nie jest wymagana wiedza techniczna
- Niezawodnie - Zaawansowana technologia + wsparcie 24/7/365 = najwyższy wskaźnik sukcesu

Funkcje:

Usuń Apple ID i uwolnij swój telefon
Bez względu na to, czy zapomniałeś hasła Apple ID lub kupiłeś używanego iPhone'a z poprzednio zalogowanym Apple ID, jesteś tak bardzo ograniczony w codziennym używaniu iPhone'a. Nie możesz słuchać Apple Music ani pobierać aplikacji. Nie możesz zalogować się przy użyciu innego identyfikatora Apple ID ani utworzyć nowego konta. Nie masz możliwości wyłączenia funkcji Znajdź mój iPhone. Teraz AnyUnlock uwolni Cię, usuwając Apple ID, bez hasła. Następnie możesz zalogować się na inne konto, aby korzystać ze wszystkich usług.
Odblokuj wszystkie rodzaje zablokowanego ekranu
Zapomniałeś hasła? iPhone jest wyłączony z powodu kilku nieudanych prób? Face ID lub Touch ID nie działają? Nie możesz wprowadzić hasła na pękniętym ekranie? Istnieje wiele różnych powodów, które mogą nieoczekiwanie zablokować Ci dostęp do iPhone'a. Ale nie martw się. AnyUnlock może natychmiast uchronić Cię przed każdą z tych katastrof. Bez względu na to, czy używasz 4-cyfrowego czy 6-cyfrowego kodu numerycznego, niestandardowego kodu numerycznego, niestandardowego kodu alfanumerycznego, Touch ID czy Face ID, AnyUnlock odblokuje je od razu i pomoże Ci odzyskać pełny dostęp do Twojego iPhone'a.

Zaszyfrowana kopia zapasowa iTunes? Odszyfruj to!
Chcesz przywrócić zaszyfrowaną kopię zapasową iTunes, ale zapomniałeś hasła? Chcesz wyłączyć szyfrowanie kopii zapasowej w iTunes, ale nie pamiętasz hasła lub opcja jest wyszarzona z nieznanych powodów? AnyUnlock rozwiązuje oba problemy za Ciebie. Odzyskuje hasło kopii zapasowej jednym kliknięciem i usuwa ustawienia szyfrowania w iTunes / Finder, jeśli potrzebujesz. Żadnego uszkodzenia pliku kopii zapasowej ani danych w środku.
Czas obejścia ekranu / Ograniczenia dostępu
Czy musisz wymazać iPhone'a i skonfigurować go jako nowe urządzenie, aby usunąć zapomniany kod czasu ekranu / ograniczeń? Czekać! Masz lepszy wybór! Pozwól AnyUnlock usunąć hasło przed ekranem w mgnieniu oka lub odzyskaj kod ograniczenia, abyś mógł go wyłączyć. Tak czy inaczej, nigdy nie stracisz zdjęć, wiadomości ani innych ważnych danych.
Nigdy więcej nie zapomnij żadnych haseł
Trudno jest zapamiętać różne hasła do kont SNS, kont e-mail, Wi-Fi i innych aplikacji. Wiesz też, jakie to nieprzyjemne, jeśli zapomnisz o którymkolwiek z nich. Tak więc AnyUnlock umożliwia przeglądanie wszystkich haseł zapisanych na urządzeniu z systemem iOS, a nawet eksportowanie ich do aplikacji menedżera haseł, takich jak 1Passsword. Już nigdy nie zostaniesz zablokowany przez zapomniane hasła.
Najwyższy wskaźnik sukcesu
Najwyższy wskaźnik sukcesu dzięki 9-letniemu wiodącemu w branży doświadczeniu i technologii.
Prywatność pozostaje prywatna
AnyUnlock nigdy nie rejestruje, nie przesyła ani nie ujawnia żadnych danych osobowych.
Certyfikowany programista Apple / Microsoft
Certyfikowany programista Apple i Microsoft. W 100% wolne od złośliwego oprogramowania i innych zagrożeń.
Wolne od zamków w 3 krokach
Rozwiąż wszelkie problemy w 3 prostych krokach. Nie jest wymagana wiedza techniczna.
Instrukcje znajdują się w plikach

Instalacja:
1. Zainstaluj program z podanego "setup.exe"
2. Poczekaj, aż zostanie w pełni zainstalowany.
3. Bum! Teraz możesz korzystać z programu bez żadnych przerw.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-09-23 12:08:59 [Aktualizuj]
Napisano: 02.10.2022 15:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse