Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Microsoft Office Professional Plus 2019 English + Full Activation

Microsoft Office  Professional Plus  2019  English + Full Activation torrent
Dodał: ramses95
18.09.2021 23:49
Kategoria: Narzędzia

Rozmiar: 1.91 GB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 1
Pobrań: 20785

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Microsoft Office Professional Plus 2019 English + Aktywator

Info:
Producent: Microsoft
Pakiet: Office
Wersja: Professional Plus
Przeznaczenie: Dla Firm, Biura, Dla Domu
Język: Polski
Aktywator: Tak
Rok Wydania Pakietu: 2016
Wersja: v.16.0.4966.1000
Zawartość:
* Word
* Excel
* PowerPoint
* OneNote
* Outlook
* Access
* Publisher

Opis:
Microsoft Office 2016 to najnowsza odsłona pakietu biurowego tworzonego przez firmę Microsoft.
W jego skład wchodzi kompletny zestaw narzędzi przeznaczony zarówno dla użytkowników domowych jak i wymagających firm: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, narzędzia do tworzenia prezentacji, notatnik, rozbudowany klient poczty, aplikacja do obsługi baz danych, a także narzędzia dla DTP i tworzenia formularzy.

Najnowsza edycja wnosi o wiele więcej ciekawych rzeczy dla końcowego użytkownika, niż poprzednia, przygotowana głównie z myślą o korporacyjncyh administratorach i programistach.
Przede wszystkim aplikacje Office 2016 mają bezpośredni dostęp do plików w chmurze OneDrive – możemy z ich poziomu tworzyć, otwierać, edytować i zapisywać dokumenty.
Jednocześnie usprawnienia w Outlooku mają pomóc w załączaniu takich dokumentów Office i konfigurowaniu uprawnień dostępu do nich.

Microsoft chwali się też bystrymi narzędziami, które pozwolić mają na wyciągnięcie z Office więcej niż było to możliwe do tej pory.
Pomoże w tym wyszukiwarka Tell Me, dzięki które dowiemy się jakiego polecenia użyć, pisząc co chcemy zrobić, Insights, które wyszukuje kontekstowej informacji z Sieci dla wskazanych fragmentów treści, oraz Clutter, zarządzający filtrowaniem i porządkowaniem skrzynki odbiorczej Outlooka na podstawie obserwowanych skłonności użytkownika.

Excel 2016 ma być podstawowym narzędziem analityków, za sprawą takich funkcji jak automatyczne tworzenie prognoz z dostępnych ciągów danych czy intuicyjne łączenie i kształtowanie źródeł danych (nie tylko proste tabelki, ale np. źródła z klienta SAP czy nieustrukturyzowane dane z nierelacyjnej bazy Hadoop).
Ulepszone tabele przestawne pozwolą zaś na budowanie modeli danych, automatyczne grupowanie czy intuicyjną analizę na tabelach liczących nawet setki milionów wierszy.
Uzyskane zaś wyniki będą mogły być wizualnie zaprezentowane w licznych nowych formach grafów i wykresów.

Administratorzy również mają powód, by się nowym Office 2016 (w wersji Enterprise) zainsteresować.
Dostają oni bowiem nowe mechanizmy bezpieczeństwa i kontroli pracy użytkowników (w tym możliwość zdalnego narzucania i wymuszania polityk w zakresie tworzenia i współdzielenia treści, zarządzania prawai dostępu do informacji dla diagramów Visio), mogą też włączyć w Outlooku wieloskładnikowe uwierzytelnianie.
Dostają też do ręki narzędzia służące do lepszego zarządzania ruchem sieciowym (będzie można stosować priorytetyzację i dławienie ruchu), łatwiej instalować łatki dla pakietu Office i prościej zarządzać aktywacją dostępu do Office 365.

Dane techniczne:
Procesor: x86 lub 64-bitowy o częstotliwości 1 GHz lub szybszy z zestawem instrukcji SSE2.
1 GB pamięci RAM (wersja 32-bitowa); 2 GB pamięci RAM (wersja 64-bitowa).
3 GB wolnego miejsca na dysku twardym lub pamięci flash.
Ekran o rozdzielczości co najmniej 1024×768 pikseli.

Instalacja:
1. Zainstaluj Office Setup
2. Zainstaluj Kms i uruchom go zaraz po zainstalowaniu office. Następnie użyj wygenerowanych kluczy w celu aktywacji pakietu.

Sprawdzone na Windows 7 Pro i Windows 10 Pro
Ocena użytkowników Help
Działa(1) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-08-11 21:12:40 [Aktualizuj]
Napisano: 12.08.2022 01:29
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse