Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: PhoneRescue for Android v3.8.0.20210714 Pre-Cracked

PhoneRescue for Android v3.8.0.20210714 Pre-Cracked torrent
Dodał: ramses95
18.09.2021 23:45
Kategoria: Narzędzia

Rozmiar: 82.24 MB
Seed'ów: 10
Leecher'ów: 30
Pobrań: 4061

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Opis:
Obejmując dosłownie wszystkie urządzenia z Androidem SAMSUNG, HUAWEI, LG, Google lub dowolnego producenta na rynku, PhoneRescue zawsze może uchronić Cię przed jakąkolwiek awarią danych. Wykorzystuje niestandardowe technologie oparte na każdym konkretnym telefonie i tablecie, zapewniając odzyskanie utraconych danych i plików z najwyższym wskaźnikiem sukcesu.
Cechy :
Najbardziej niezawodne narzędzie do odzyskiwania danych Androida zapisuje wszystkie niezbędne dane i pliki
- Najwyższy wskaźnik skuteczności odzyskiwania danych w branży
- Odzyskaj wiadomości, zdjęcia, kontakty i wszystko, czego potrzebujesz
- JEDYNE oprogramowanie, które przywraca utracone dane bezpośrednio do telefonu
- Znajdź utracone i ukryte dane na urządzeniu z rootem lub bez
- Kompletne rozwiązanie do odzyskiwania danych WhatsApp, nawet załączników

Każdy błędnie usunięty bajt znajduje teraz drogę powrotną do Twojego telefonu
Tak łatwo jest omyłkowo usunąć niektóre ważne dane bez kopii zapasowej. Może to być urodzinowa wiadomość od ukochanej osoby lub kontakt ważnego klienta. Teraz PhoneRescue zapisuje je wszystkie jednym kliknięciem. Po raz pierwszy możesz przywrócić dane bezpośrednio w telefonie, tak jak nigdy nie zostały usunięte. Koniec ze strachem przed niewłaściwym usunięciem ważnych danych, zawsze mogą znaleźć drogę powrotną, łatwo i całkowicie.

Odzyskaj cenne pliki, których nawet nie znasz
Twój telefon przechowuje więcej cennych danych niż Ci się wydaje — klipy wideo, które kiedyś otrzymałeś w WhatsApp, a nawet zdjęcia rozrzucone po każdym zakątku pamięci Twojego urządzenia. PhoneRescue, nawet bez rootowania, przywraca ci te ukryte lub zapomniane pliki. Po prostu wybierz je i zapisz na swoim komputerze wraz ze wszystkimi wspomnieniami z dawnych czasów.

Więcej niż tylko dane, nawet zapisz zablokowane urządzenie
Ekran blokady jest ustawiony tak, aby zapobiec ciekawskim spojrzeniom, ale gdy zapomnisz hasła lub odcisk palca nie będzie w stanie odblokować ekranu po ponownym uruchomieniu, również zostaniesz zablokowany. Niezależnie od tego, czy ekran jest zablokowany hasłem, wzorem czy odciskiem palca, PhoneRescue bezpiecznie usuwa je bez utraty danych. Nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Wystarczy jedno dotknięcie, aby ponownie uzyskać pełny dostęp do telefonu. Ponieważ nigdy nie zaglądamy do Twojego urządzenia, wszystkie Twoje dane osobowe i pliki pozostaną poufne.

Niesamowita moc nigdy nie była tak łatwa w obsłudze
Odzyskiwanie utraconych danych może być skomplikowanym zadaniem technicznym, ale PhoneRescue czyni to tak prostym, jak kilka kliknięć. Dzięki przejrzystemu interfejsowi i kreatorowi krok po kroku, nawet nietechniczni dziadkowie mogą samodzielnie odzyskać utracone wiadomości, zdjęcia, kontakty i inne dane w ciągu kilku minut.

Instalacja:
1. Zainstaluj program z podanego "PhoneRescue for Android_Pre-Activated.exe"
2. Poczekaj, aż zostanie zainstalowany.
3. Bum! Teraz możesz korzystać z programu bez żadnych przerw.
4. To wszystko.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-16 07:20:18 [Aktualizuj]
Napisano: 01.12.2021 17:00
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse