Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Free Netflix Download 5.0.31.806 Premium

Free Netflix Download 5.0.31.806 Premium torrent
Dodał: ramses95
18.09.2021 23:44
Kategoria: Internet

Rozmiar: 120.65 MB
Seed'ów: 24
Leecher'ów: 93
Pobrań: 4659

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Opis:
Zespół FreeGrabApp z dumą prezentuje aplikację FlixGrab! FlixGrab, wyjątkowa i potężna aplikacja do pobierania całych seriali NetFlix, programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych, filmów, muzyki przy użyciu najszybszego wielostrumieniowego silnika aplikacji FreeGrabApp. Dzięki naszej wspaniałej aplikacji możesz pobierać i oglądać dowolne wideo Netflix w trybie offline na dowolnym urządzeniu i bez naruszania ograniczeń Netflix!
Firma FreeGrabApp bardzo szanuje postanowienia dotyczące praw autorskich, ale jednocześnie uważamy za niedopuszczalne wszelkie ograniczenia polegające na kopiowaniu już zakupionych lub bezpłatnych treści wideo do użytku osobistego, co zostało ustanowione przez Netflix i inne usługi wideo. Dlatego korzystanie z naszych programów jest całkowicie legalne wyłącznie na potrzeby osobiste i bez prawa udostępniania materiałów osobom trzecim.

Jak to działa/Instalacja:
Uruchom "_FreeNetflixDownload.exe "
Skopiuj link wideo z przeglądarki do schowka
Wklej link do aplikacji, klikając przycisk «Wklej».
Kliknij przycisk «Pobierz».
To wszystko
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-22 20:46:49 [Aktualizuj]
Napisano: 26.10.2021 16:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse