Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Google Earth Pro 7.3.4.8248 (Repack & Portable)

Google Earth Pro 7.3.4.8248 (Repack & Portable) torrent
Dodał: ramses95
18.09.2021 23:43
Kategoria: Internet

Rozmiar: 147.28 MB
Seed'ów: 26
Leecher'ów: 90
Pobrań: 3071

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Opis:

Ta aplikacja pozwala podróżować po całej planecie: oglądać zdjęcia różnych miejsc zrobione z satelity, przeglądać mapy terenu i budowli w 3D, latać w kosmos i opadać na dno oceanu.
Dzięki nowej funkcji Google Ocean teraz każdy może nie tylko zobaczyć topografię dna oceanu, ale także zrozumieć, ile procesów tam zachodzi. Będziesz świadkiem niesamowitych odkryć dokonanych przez takie firmy, jak Air Force i National Geographic, a także będziesz mógł odkrywać w 3D szczątki zatopionych statków, takich jak Titanic.
Funkcja Niebo daje astronomom i wszystkim zainteresowanym obserwacją gwiazd wyjątkową okazję do zbadania milionów galaktyk, gwiazd i konstelacji.
Informacje historyczne o Ziemi pomogą Ci cofnąć się w czasie i zobaczyć, jak rosną miasta, topnieją śnieżne szczyty, erodują wybrzeża i wiele więcej.

Cechy:
1. Zarówno przenośny, jak i instalator w jednym pliku instalacyjnym.
2. Wielojęzyczny interfejs (w tym rosyjski)
3. Pobiera plik ustawień zewnętrznych settings.reg (jeśli znajduje się obok instalatora)

Instalacja:
1. Zainstaluj program z podanego "Google Earth Pro 7.3.4.8248.exe"
2. Poczekaj, aż zostanie w pełni zainstalowany.
3. Bum! Teraz możesz korzystać z programu bez żadnych przerw. (To Pre-Cracked lol)
4. To wszystko.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-06 22:24:02 [Aktualizuj]
Napisano: 26.10.2021 16:57
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse