Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Powrót do Jedwabnego (2021) [WebRip.XviD] [PL]

Powrót do Jedwabnego (2021) [WebRip.XviD] [PL] torrent
Dodał: mcklaud
18.09.2021 16:27
Kategoria: Dokumentalne

Rozmiar: 698.68 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Powrót do Jedwabnego (2021) [WebRip.XviD] [PL]

User image

Produkcja: Polska
Gatunek: Dokument
Reżyseria: Wojciech Sumliński, Wioletta Kardynał
Scenariusz: Wojciech Sumliński, Tomasz Budzyński
Narrator i lektor: Jerzy Zelnik
Zdjęcia: Łukasz Bindek, Arkadiusz Michlewicz

Opis:

Długofalowa mistyfikacja zmierzająca do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń opisana w 100 minutowej dawce dyskomfortu, odmieniającej sposób patrzenia na naszą rzeczywistość. Film "Powrót do Jedwabnego" jest alarmem - zrealizowanym dzięki wsparciu 4.000 darczyńców.
Wojciech Sumliński dotarł do świadków wydarzeń w Jedwabnem, którzy widzieli sami albo znają z bezpośrednich relacji co wydarzyło się podczas tych dramatycznych wydarzeń. Autor pokazuje w materiale nagranie z rozpoczętej ekshumacji i plany organizacji żydowskich przejmowania nieruchomości w Polsce, postać i działalność Schudricha. Świadkowie, którzy po latach przerywają milczenie, ukryte przez lata nagranie z próby ekshumacji, odtajnione protokoły żydowskich organizacji, plany środowisk żydowskich wobec Polski i świadectwa uczciwych polskich Żydów.
Czemu Jedwabne i prawda o tamtych wydarzeniach jest tak ważna? Ten film trzeba zobaczyć, żeby poznać odpowiedź na nurtujące pytania!

Dane techniczne:

Video codec: XviD/MPEG-4
Resolution: 640 x 360
Bitrate: 838 kb/s
Aspect Ratio: 16 x 9
Frame rate: 25.000 fps
Audio codec: MPEG Layer 3 - 128 kb/s stereo/CBR
Sampling rate: 44100 Hz
Runtime: 01:40:47

Screenshots:

User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-23 17:14:56 [Aktualizuj]
yarrod01
yarrod01
Napisano: 2021-09-27 12:41
 
Polacy! - pobierać i rozpowszechniać - bo to się dzieje na prawdę! - Powrót do Jedwabnego (2021) [WebRip.XviD] [PL] - sorry za wykrzykniki ale w tym przypadku są chyba usprawiedliwione
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse