Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Daylight *2014* [x64] [ENG] [EXE]

Daylight *2014* [x64] [ENG] [EXE] torrent
Dodał: rutmotors
15.09.2021 12:03
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 2.04 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
OPIS
Wydanie: 29 Kwietnia 2014
Gatunek: Akcji, Survival Horror
Producent: Zombie Inc.
Wydawca: Zombie Inc.
Tabletka: SKIDROW

OPIS
Daylight to przygodowa gra akcji utrzymana w klimatach grozy. Produkcję samodzielnie sfinansowała i wyprodukowała firma Zombie Studios, która znana jest głównie z serii Blacklight. Wcielamy się w kobietę, która pewnego dnia budzi się wewnątrz starego szpitala psychiatrycznego. Miejsce to objęły w posiadanie upiory i zadaniem gracza jest przede wszystkim przetrwanie. Plany architektoniczne budynku są generowane losowo, więc każda nowa gra oznacza świeżą przygodę. Ostatecznym celem rozgrywki jest znalezienie drogi ucieczki z budynku. Zajmuje to około trzech godzin, ale losowość otoczenia zachęca do wielokrotnego przechodzenia gry. Tylko w ten sposób poznamy zresztą całą fabułę gry, związaną z historią szpitala oraz przeszłością głównej bohaterki, gdyż obecne na mapach dokumenty i nagrania również przydzielane są losowo. Gra rozgrywana jest z perspektywy pierwszej osoby i brakuje w niej sekwencji walki. Bohaterka jest słaba fizycznie i nie posiada żadnej broni, a jej jedyną, skuteczną obroną przed cieniami są flary oraz ucieczka. Podczas eksplorowania pomieszczeń i korytarzy, naszym największym sprzymierzeńcem jest smartfon - wykorzystujemy go m.in. jako prostą latarkę. Ponadto od czasu do czasu nasz telefon zostanie opętany i zacznie odtwarzać głos tajemniczego osobnika, który najwyraźniej skądś nas obserwuje. Poza pełnieniem roli latarki, telefon stanowi także mapę, ułatwiającą nawigację po mrocznych lokacjach. Ponadto bliskość zjaw wywołuje zakłócenia w funkcjonowaniu urządzenia, co służy jako prosty wykrywacz istot nadprzyrodzonych. Do dyspozycji mamy także plastikowe świetliki, które dzięki światłu UV wskazują na ziemi odciski stóp. Daylight to jeden z pierwszych projektów, które powstały w oparciu o Unreal Engine 4. Wykorzystanie tej technologii zaowocowało wysokim poziomem detali oraz realistycznym systemem dynamicznego oświetlenia, wzmacniającym klimat grozy panujący na mapach.

WYMAGANIA
Procesor: Core i5 3.40 GHz/AMD FX 3.6 GHz
Pamiec RAM: 8GB;
HDD: 5GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 260/Radeon HD 5xxx lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

INSTALL
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Daylight.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

User image
User image
User image
User image
User image
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-09-17 16:05:15 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Akcja Daylight *2014* [x64] [ENG] [EXE] 2.04 GB 2 1 20
Akcja Daylight *2014* [x64] [ENG] [EXE] 2.04 GB 1 0 1
Akcja Daylight *2014* [x64] [ENG] [EXE] 2.04 GB 1 0 1
Akcja Daylight 2014 [x64] [ENG] [EXE] 2.04 GB 0 0 5
Akcja Daylight (Update 10 + OST) - [DODI] 2014 [ENG] [exe] 1.27 GB 12 0 289
Napisano: 23.09.2021 23:20
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse