Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Adobe Photoshop 2021 [v22.5.1.441] [cracked] [PL]

Adobe Photoshop 2021 [v22.5.1.441] [cracked] [PL] torrent
Dodał: QusKuZz
14.09.2021 18:06
Kategoria: Grafika

Rozmiar: 2.14 GB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 0
Pobrań: 26

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Nazwa: Adobe Photoshop 2021
crack: w środku
Wersja językowa: multilanguage, w tym j.polski

...( Opis )...

Podążaj za swoją wyobraźnią.
Od edycji zdjęć i tworzenia kompozycji do malowania cyfrowego, animacji i projektowania grafiki — wszystko da się zrobić w programie Photoshop. Realizuj pomysły na komputerze i tablecie iPad. W magiczny sposób przekształcaj obrazy, korzystając z mocy sztucznej inteligencji. Ucz się nowych umiejętności i prezentuj projekty za pośrednictwem transmisji na żywo. Najnowsza wersja programu Photoshop jest szybsza, inteligentniejsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Retuszowanie. Zastępowanie. Remiksowanie. Zmiana podejścia.
Spraw, aby portrety się wyróżniały, a wyrazy twarzy były bardziej ekspresyjne. Zamień niebo jednym kliknięciem. Usuwaj obiekty, retuszuj i przemalowuj. Dzięki zaawansowanym narzędziom do obróbki i nowym, inteligentnym funkcjom umożliwiającym tworzenie magicznych efektów możesz zmienić zwykłe obrazy w prawdziwe dzieła sztuki.

Przekształcaj zdjęć w przejawy czystej wyobraźni.
Dzięki zaznaczaniu jednym kliknięciem, łatwemu maskowaniu i praktycznie nieograniczonej liczbie warstw możesz szybko dodać to, czego aparat nie pozwala zarejestrować.

Niezbędne narzędzie do projektowania wspaniałej grafiki.
Plakaty, opakowania, banery, witryny internetowe — projekty graficzne zaczynają się w programie Photoshop. Łącz zdjęcia, grafikę i tekst, aby tworzyć całkiem nowe obrazy. Wybieraj obiekty kliknięciem. Eksperymentuj z kolorami i efektami, aby dopracować każdy projekt graficzny.

...( Wymagania Sprzetowe )...

Procesor: 64-bitowy procesor Intel® lub AMD o taktowaniu 2 GHz lub wyższym z zestawem instrukcji SSE 4.2 lub nowszym
System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy) w wersji 1809 lub nowszej; brak obsługi wersji LTSC
Pamięć RAM: 8GB (ZALECANE: 16 GB lub więcej)
Karta graficzna: 2 GB pamięci VRAM,DirectX12

...( Instalacja )...

1. Zainstaluj program poprzez setup.exe
2. Poczekaj niech się w pełni zainstaluje
3. Zaloguj się fake kontem
4. Całkiem zamknij program!
5. Wypakuj "Crack Fix.zip" do miejsca gdzie zainstalowales program. Podmień wszystkie pliki.
Jeśli masz problemy z photoshopem, możesz skorzystać z home screen fix. W tym celu wypakuj "Home Screen Fix" do folderu z programem.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-09-16 09:28:26 [Aktualizuj]
Napisano: 16.09.2021 18:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse