Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls *2021* [MULTI-PL] [EXE]

PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls *2021* [MULTI-PL] [EXE] torrent
Dodał: rutmotors
31.08.2021 09:09
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 3.46 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO
Premiera Gry: 13 sierpnia 2021
Gatunek: Akcji
Producent: Drakhar Studio
Wydawca: Outright Games Ltd.
Tabletka: Build-in CODEX

OPIS
W wielkim mieście można przeżyć wielką przygodę! Gdy Ryder i PSI Patrol odkrywają, że burmistrz Humdinger przejął władzę nad tętniącą życiem metropolią, muszą wkroczyć do akcji, aby uchronić miasto przed jego samolubną intrygą. Pieski potrzebują TWOJEJ pomocy! Dołącz do ich fanPSIastcznej drużyny!
Miasto Przygód, oto nadchodzimy! Wciel się w jednego ze swoich ulubionych piesków – Chase‘a, Skye, Marshalla lub nową spryciulę z wielkiego miasta, Liberty – i wykorzystaj ich wyjątkowe umiejętności, wykonując zapierające dech w piersiach misje ratunkowe. Użyj zaawansowanych gadżetów i pojazdów, aby odkryć zupełnie nowe lokalizacje pochodzące z produkcji PSI Patrol: Film. Baw się, grając w minigierki, takie jak Pup Pup Boogie lub biegi z przeszkodami. Przeżyj tę niesamowitą przygodę 3D, grając w pojedynkę lub z przyjacielem w trybie kooperacji.
Pieski z PSI-ego Patrolu to urodzeni bohaterowie. Zgłaszasz gotowość do uczestnictwa w najtrudniejszej z ich dotychczasowych misji?

WYMAGANIA
Procesor: Intel i5 4460 / AMD FX4350
Pamiec RAM: 8GB;
HDD: 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 760 / Radeon R9 280X lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).
WAŻNE!! gra obsługuje tylko Gamepad, na myszy i klawiaturze nie pogramy.

INSTALL
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "PAW.Patrol.The.Movie.Adventure.City.Calls.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

User image
User image
User image
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-03-27 12:10:48 [Aktualizuj]
prezes_meliny
prezes_meliny
Napisano: 2021-09-19 21:24
 
Gra posiada wirusa, koń trojański Instsh_x64.exe Miner, plik instalacyjny znajduje się w spakowanym pliku Cab1.cab. Sprawdziłem i faktycznie się znajduje tam instalator. Objawy to wysokie wykorzystanie procesora. Antywirus bezpłatny od razu blokuje ten plik i go kasuje. Rozwiązanie problemu zaraz po instalacji to skasowanie całego folderu C:Users%user%AppDataLocalInstallShield. Po ponownym uruchomieniu komputera precesu nie ma w systemie.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse