Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: SuperSeedTorrent - oglądaj filmy w czasie pobierania [PL] [EXE]

SuperSeedTorrent - oglądaj filmy w czasie pobierania [PL] [EXE]   torrent
Dodał: Ishimura
26.08.2021 04:44
Kategoria: Biurowe

Rozmiar: 22.12 MB
Seed'ów: 21
Leecher'ów: 1
Pobrań: 1048

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Format: exe

Opis

SuperSeedTorrent to prosty, lecz chowający wiele pod maską, program do pobierania torrentów.

Wyróżnia go spośród podobnych programów to, że używa technologii Supper Seed? która pozwala znaleźć nowe seedy. Dzięki czemu pobieranie może przyśpieszyć nawet do 2400. Niektórych torentów nie da się nawet pobrać bez użycia SuperSeedTorrenta.

Inną interesującą opcją jest oglądanie filmu w czasie jego pobierania. Nie trzeba czekać, aż pobieranie filmu się zakończy. By skorzystać z tej opcji w oknie programu klikamy lewym przyciskiem na torrencie i wybieramy:
Pobierz w kolejności sekwencyjnej
Pobierz najpierw pierwszą i ostatnią cześć

Następnie czekamy trochę by film się "zbuforował" i bierzemy opcję Podgląd pliku... lub wrzucamy plik ręcznie do odtwarzacza filmów.

Warto mieć ten program na dysku.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-20 12:54:40 [Aktualizuj]
Napisano: 30.11.2021 09:53
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse