Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Gacek Katarzyna - Śmierć na Zanzibarze. Śledztwa Magdy. Tom 3 [Audiobook PL] [mp3128kbps]

Gacek Katarzyna - Śmierć na Zanzibarze. Śledztwa Magdy. Tom 3 [Audiobook PL] [mp3128kbps]   torrent
Dodał: Ishimura
26.07.2021 10:30
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 502.91 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 1
Pobrań: 40

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Śmierć na Zanzibarze. Śledztwa Magdy. Tom 3 - Katarzyna Gacek

Info

wielkosc paczki: 502MB
czas trwania: 9 godz. 8 min.
bit rate: 128 kbps
rodzaj kompresji: RAR
zawartosc uploadu: mp3
Czyta: Izabella Bukowska
wersja jezykowa: PL
Data wydania: 19 lipca 2021
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Haslo: Brak

Opis

Kiedy życie podsuwa ci kolejny kryminalny trop. Magda, bohaterka W jak morderstwo?, właśnie rozstała się z mężem i próbuje się odnaleźć w tej nowej, trudnej sytuacji. Pewnego dnia na jej oczach ginie kobieta, potrącona przez rozpędzony samochód. Kierowca ucieka z miejsca wypadku. Tego samego dnia w miasteczku zostaje porwane dziecko. Czy te dwie historie coś łączy? Magda rozpoczyna prywatne śledztwo, podczas którego nie tylko będzie sobie musiała poradzić z bezwzględnymi bandytami, ale i z policją, dla której amatorskie działania Magdy to poważny kłopot organizacyjny oraz wizerunkowy. Czy porywaczom chodzi tylko o pieniądze? Czy Magdzie uda się ocalić życie dziecka? Oraz czy u boku Magdy pojawi się jakiś nowy mężczyzna? Tego wszystkiego dowiemy się w kolejnym tomie kryminalnych przygód sympatycznej i wścibskiej pani weterynarz.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-07-26 17:16:59 [Aktualizuj]
Napisano: 30.11.2021 09:36
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse