Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Microsoft Office SP3 2007 [32bit][Aktywator KMS - Serial][Final PL]

Microsoft Office SP3 2007 [32bit][Aktywator KMS - Serial][Final PL] torrent
Dodał: Ishimura
23.07.2021 11:00
Kategoria: Biurowe

Rozmiar: 2.45 GB
Seed'ów: 5
Leecher'ów: 1
Pobrań: 523

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Opis

Office Enterprise 2007 to najbardziej rozbudowana wersja popularnego pakietu biurowego firmy Microsoft.

Office w wersji 2007 różni się od swoich poprzednich edycji szczególnie interfejsem. Poza tym wspiera obsługę popularnego formatu PDF/XPS, a także obsługuje Open XML. Ulepszono tagi inteligentne, polepszono pracę grupową. Wiele zmian można oczywiście znaleźć w poszczególnych aplikacjach pakietu.

W skład pakietu wchodzą aplikacje:

Microsoft Office Access 2007 to program zarządzania bazą danych. Dzięki niemu pracownicy zajmujący się przetwarzaniem informacji mogą z łatwością uzyskiwać dostęp do danych, w prosty sposób tworzyć czytelne raporty oraz bezpiecznie udostępniać dane w środowisku sieci Web.

Microsoft Office Excel 2007 to wydajny program obsługi arkuszy kalkulacyjnych, dzięki któremu można analizować i przekazywać informacje, a także zarządzać nimi w celu zapewnienia środowiska wspomagającego podejmowanie lepszych decyzji.

Microsoft Office Groove 2007 jest programem wspomagającym współpracę. Dzięki niemu zespoły pracowników mogą dynamicznie i efektywnie współpracować ze sobą w środowiskach obszarów roboczych - bez względu na czas i miejsce pracy.

Microsoft Office InfoPath 2007 to aplikacja bazująca na systemie Windows, która pozwala tworzyć funkcjonalne i dynamiczne formularze, stosowane przez zespoły oraz organizacje do gromadzenia, udostępniania i wielokrotnego wykorzystywania informacji. Dzięki temu można usprawnić procesy współpracy i podejmowania decyzji w firmie.

Microsoft Office OneNote 2007 to elastyczny program zapewniający wielu osobom jedno miejsce, w którym można pobierać niemal nieograniczone rodzaje informacji, szybko lokalizować dane za pomocą wydajnych narzędzi wyszukiwania, a także stosować łatwe w użyciu narzędzia wspomagające współpracę. Dzięki temu użytkownicy unikają przeładowania informacjami i mogą pracować ze sobą w bardziej efektywny sposób.

Microsoft Office Outlook 2007 to program zarządzania wiadomościami, który dodatkowo oferuje zaawansowane funkcje organizowania czasu i danych. Dostępne narzędzia umożliwiają porządkowanie i wyszukiwanie informacji oraz nadawanie im priorytetów.

Program Microsoft Office Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager integruje łatwe w użyciu funkcje zarządzania kontaktami i klientami, a także funkcje zarządzania projektami i marketingiem z pocztą e-mail oraz kalendarzem. Dzięki temu można oszczędzać czas zapewniając zorganizowaną pracę z wykorzystaniem znajomego środowiska programu Outlook.

Microsoft Office PowerPoint 2007 to rozbudowany program prezentacyjny, który udostępnia narzędzia szybkiego tworzenia dynamicznych i profesjonalnie wyglądających prezentacji za pomocą funkcji graficznych i narzędzi formatowania dostępnych w nowym interfejsie zorientowanym na wyniki. Microsoft Office Project 2007 to program do planowania projektów, przygotowany w celu zaspokojenia wymagań organizacji z zakresu zarządzania pracą i zasobami ludzkimi. Więcej informacji na temat pozostałych produktów z serii Project (Microsoft Office Project Server 2007, Microsoft Office Project Professional 2007 oraz Microsoft Office Project Web Access) znajduje się w materiałach dotyczących rozwiązania EPM - Enterprise Project Management.

Microsoft Office Publisher 2007 to program zapewniający możliwości tworzenia publikacji biznesowych i materiałów marketingowych. Dostępne narzędzia łączą wszystkie funkcje niezbędne do przygotowywania i dystrybucji efektownych dokumentów w formie drukowanej, zamieszczanych w Internecie oraz rozsyłanych w wiadomościach e-mail.

Microsoft Office SharePoint Designer 2007 to program do opracowywania i zarządzania witryną sieci Web, oferujący bogate narzędzia do tworzenia, dostosowywania i dodawania materiałów do witryn SharePoint. Dostępne narzędzia wykorzystują najnowsze techniki projektowania zawartości sieci Web oraz bazują na uznawanych standardach środowiska kontrolowanego przez technologie informatyczne.

Microsoft Office Visio 2007 to program do tworzenia diagramów i wizualizacji, dzięki któremu użytkownicy zajmujący się przetwarzaniem informacji oraz działalnością biznesową mogą łatwo tworzyć, analizować i udostępniać wizualną reprezentację złożonych informacji, systemów oraz procesów.

Microsoft Office Word 2007 to program do tworzenia dokumentów, który umożliwia użytkownikom opracowywanie i udostępnianie efektownie wyglądających dokumentów za pomocą bogatego zestawu narzędzi pisania oraz łatwego w użyciu interfejsu.

Dane Techniczne

Możliwość instalacji:
- Office Enterprise 2007 SP3 VL PL
- Office Professional 2007 SP3 PL
- Office Professional Plus 2007 SP3 PL
- Office Standard 2007 SP3 PL
- Office Ultimate 2007 SP3 PL
- Office SharePoint 2007 SP3 PL

-----------

system operacyjny: Windows 10, 8.1, 8, Windows 7, Vista, XP

- wypal obraz .iso na CD lub wypakuj do utworzonego przez siebie folderu programem WinRAR i uruchom plik "setup.exe"
- podczas instalacji wklej klucz z pliku "Serial.txt"

lub

uruchom KMS VL ALL AIO
kliknij 1 aktywuj program
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-12 21:54:31 [Aktualizuj]
Napisano: 24.10.2021 10:24
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse