Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Partisans 1941 (v1.1.04 + 1.5 DLCs + Windows 7 Fix) (=MULTi14-PL=) [SKiDROW] [REPACK]

Partisans 1941 (v1.1.04 + 1.5 DLCs + Windows 7 Fix) (=MULTi14-PL=) [SKiDROW] [REPACK] torrent
Dodał: orandion0
20.07.2021 16:39
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 4.21 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Tytuł: Partisans 1941
Gatunek: Niezależne, Strategie
Producent: Alter Games
Wydawca: Daedalic Entertainment
Seria: Daedalic Entertainment
Data wydania: 14 października 2020
Język: polski (multi)
crack: wbudowany (SKIDROW)

+ Back Into Battle DLC!

...( Opis )...

Skradanka taktyczna w nowym stylu: Partisans 1941 to połączenie elementów skradanki, akcji, zarządzania zasobami i budowania bazy.
Kieruj poczynaniami radzieckich partyzantów, którzy stawiają opór niemieckiej okupacji w czasach II wojny światowej.
Planuj i inicjuj walkę zgodnie z własnym uznaniem. Skorzystaj z pauzy taktycznej, przeanalizuj otoczenie i wybierz najlepszą pozycję do zastawienia zasadzki.

Wybuduj obóz ruchu oporu ukryty w leśnych ostępach i poszukaj sprzymierzeńców, którzy wesprą Twoje działania. Formuj oddziały spersonalizowanych partyzantów i realizuj różnego rodzaju misje, narażając na szwank siły oraz infrastrukturę wroga i zdobywając przy tym zasoby, tak bardzo potrzebne do utrzymania ruchu oporu.

Weź udział w pełnym dramatyzmu i wyjątkowym rozdziale II wojny światowej, dowodząc jednostką Armii Czerwonej za liniami wroga.


Skradanka taktyczna w innowacyjnym stylu. Nowy rodzaj rozgrywki taktycznej w czasie rzeczywistym – połączenie elementów walki, skradanki, zasadzek i różnego rodzaju przedmiotów specjalnych, którymi można siać zamęt w szeregach wroga. Wybierz własny sposób na realizację poszczególnych misji.
Obejmij dowodzenie nad oddziałem partyzantów. Stwórz oddział z wybranych partyzantów i awansuj na kolejne poziomy. Wykorzystuj mocne strony poszczególnych postaci, znajdując odpowiednie rozwiązania w różnych sytuacjach. Szukaj i rekrutuj nowych członków ruchu oporu.

Zakosztuj życia w partyzantce. Między kolejnymi misjami uczestniczysz w codziennym życiu partyzantów – w budowaniu bazy, przygotowaniach do kolejnych zadań i zdobywaniu zasobów, które zapewniają przetrwanie. Dbaj o motywację żołnierzy. Eksploruj pobliskie tereny, wyszukuj słabe punkty wroga, organizując potyczki i wykorzystuj okazje do ataków.
II WŚ z nowej perspektywy. Dołącz do zdeterminowanych radzieckich partyzantów i walcz z niemieckim okupantem na froncie wschodnim. Poznaj historię i poświęcenie osób dołączających do ruchu oporu, zarówno wojskowych, jak i cywilów.

Informacje ogólne i fabuła
Jako oficer Armii Czerwonej, Aleksiej Zorin, uciekasz z nazistowskiego obozu jenieckiego. Twoim zadaniem jest uformowanie oddziału partyzantów z żołnierzy pozostających za liniami wroga i cywilów. Wraz ze swym oddziałem żyj na krawędzi – od mniejszych misji sabotażowych po ataki na okupanckie władze.

Odegraj kluczową rolę w operacji zainicjowanej przez kwaterę Armii Czerwonej, realizowanej przez wszystkie oddziały partyzanckie w okolicy: ataku na linie zaopatrzenia niemieckich oddziałów na froncie, którego celem jest zapewnienie obrońcom Leningradu dodatkowego czasu na przygotowanie się do odparcia ataku Niemców.

...( Wymagania Sprzetowe )...

Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7 SP 1 64bit
Procesor: Intel Core i3 - 8100 / AMD Ryzen 3 2200G
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7790
DirectX: Wersja 9.0c
Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni

...( Instalacja )...

1. Pobierz grę
2. Uruchom instalacje setup.exe
3. Zainstaluj
4. Graj
.......
Windows 7 fix:
Skopiuj DLL z folderu "_Windows 7 Fix" do głównego folderu z grą, jeśli chcesz grać na WINDOWS 7.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-08-17 21:57:09 [Aktualizuj]
Tagi partisans akcja skidrow repack polsku steam wojna wojenne
Napisano: 27.11.2021 02:54
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse