Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Adobe Acrobat Pro DC 2021 v21.005.20054 [PL] [Patch Paitner] [azjatycki]

Adobe Acrobat Pro DC 2021 v21.005.20054 [PL] [Patch Paitner] [azjatycki] torrent
Dodał: azjatycki
02.07.2021 20:21
Kategoria: Biurowe

Rozmiar: 935.80 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Multilanguage.

Adobe Acrobat Pro to nie tylko popularny konwerter plików PDF. Zawiera wiele inteligentnych funkcji, które zapewniają dodatkowe możliwości interakcji. Łatwy, szybki, profesjonalny.

Poznaj technologię Adobe Acrobat Dynamic PDF do tworzenia i udostępniania plików PDF nowej generacji. Współpracuj ze współpracownikami, klientami i partnerami podczas sesji recenzowania dokumentów elektronicznych, wypełniania formularzy PDF i usług Acrobat.com. Łącz różne typy plików w jednym, nienagannie zorganizowanym profesjonalnym portfolio PDF. Ustaw hasła i uprawnienia do ochrony dokumentów. Zwiększ atrakcyjność dokumentów dzięki bogatej zawartości.

Funkcje:
- Konwertuj i skanuj do pliku PDF. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj treści jest konwertowany lub skanowany do formatu PDF - dokumenty papierowe, e-maile, zdjęcia, arkusze kalkulacyjne, strony internetowe, filmy kompatybilne z Adobe Flash Player lub inne rodzaje treści - cała praca jest łatwa do wykonania za pomocą oprogramowania Oprogramowanie Adobe Acrobat X. Twórz i udostępniaj pliki PDF, które można wyświetlać na urządzeniach mobilnych i smartfonach.
- Eksportuj i edytuj pliki PDF. Łatwo edytuj dokumenty PDF i eksportuj je do programów Word i Excel. Teraz nie musisz wprowadzać danych z klawiatury za każdym razem, możesz ponownie użyć gotowych treści. Użyj programu Acrobat X, aby zmniejszyć liczbę błędów, poprawić wydajność i skrócić czas opracowywania projektu.
- Łącz pliki z wielu aplikacji. Nie musisz już wysyłać dużej liczby listów z licznymi załącznikami. Twórz profesjonalne pliki PDF, które można łatwo wysyłać, otwierać i przeglądać.
- Poprawiona produktywność i spójność. Użyj innowacyjnych funkcji zwiększających wydajność, aby uprościć złożone procesy, przygotować i zademonstrować treści wysokiej jakości oraz osiągnąć dobre wyniki.
- Zoptymalizowany przegląd dokumentów online. Skutecznie zbieraj opinie od współpracowników i klientów i skracaj czas poświęcony na zatwierdzenie projektu. Użyj internetowych narzędzi do recenzowania i komentowania dokumentów PDF, aby uprościć współpracę przy projekcie.
- Zbieraj dane za pomocą wypełnialnych formularzy PDF. Z łatwością twórz, rozpowszechniaj i śledź wygodne interaktywne formularze PDF podobne do formularzy "papierowych" - nie potrzebujesz pomocy działu IT.
- Chroń pliki PDF i dokumenty. Łatwe w użyciu funkcje bezpieczeństwa chronią wrażliwe informacje. Hasła, podpisy cyfrowe i funkcje poprawek umożliwiają niezawodne procesy elektroniczne.
- Zgodność ze standardami PDF i obsługa funkcji ułatwień dostępu. Zapewnij zgodność ze standardami korporacyjnymi, regionalnymi i stanowymi oraz dodaj ulepszone funkcje ułatwień dostępu, z których mogą korzystać osoby niepełnosprawne.
- Czytanie plików PDF, wyszukiwanie i udostępnianie plików. Korzystając z bezpłatnego oprogramowania Adobe Reader, daj wszystkim użytkownikom możliwość przeglądania, drukowania i wyszukiwania plików PDF. Pracuj nad plikami PDF ze współpracownikami i klientami - nawet jeśli używasz różnych formatów plików, platform, przeglądarek i urządzeń.

Korzyści z Adobe Acrobat Professional DC:
- Twoje biuro będzie tak samo mobilne jak Ty. Aplikacja Acrobat DC, uzupełniona o usługi Document Cloud, zawiera wiele narzędzi do konwersji i edycji dokumentów PDF, a także dodawania do nich podpisów. Możesz go używać w dowolnym miejscu. Rozpocznij tworzenie dokumentu w biurze, popraw go w drodze do domu i wyślij ostateczną wersję do zatwierdzenia z domu - to proste, szybkie i wygodne.
- Acrobat DC działa cuda. Teraz możesz edytować dowolny dokument, nawet jeśli masz pod ręką tylko wersję papierową. Wystarczy zrobić zdjęcie smartfonem i otworzyć w aplikacji komputerowej. Acrobat na twoich oczach zamieni zdjęcie w plik PDF, który możesz edytować na tablecie. Możesz użyć dodatkowych czcionek tego samego typu, co w oryginalnym dokumencie.
- Podpisy elektroniczne. Wszędzie. Z usług e-podpisu Acrobat DC korzysta ponad miliard urządzeń na całym świecie. Każdy użytkownik może złożyć legalny podpis na dokumencie, przesuwając palcem po ekranie urządzenia dotykowego lub wykonując kilka kliknięć w przeglądarce. Acrobat DC to nie tylko wygodna aplikacja do dodawania podpisów. Umożliwia łatwe wysyłanie, śledzenie i przechowywanie podpisanych dokumentów.
- Podpisuj dokumenty jak najszybciej. Atrakcyjny dotykowy interfejs użytkownika. Nowy dotykowy interfejs użytkownika Acrobat DC upraszcza dostęp do podstawowych narzędzi i uwzględnia wszystkie funkcje urządzeń mobilnych. Wypróbuj, a nie wymienisz go na żaden inny.
- Scalanie plików. Zachowaj wszystkie materiały w jednym dokumencie. Łącz i organizuj dokumenty, arkusze kalkulacyjne, wiadomości e-mail i inne pliki w jeden dokument PDF.
- Skanuj do pliku PDF. Konwertuj dokumenty papierowe na edytowalne pliki PDF z możliwością wyszukiwania. Skopiuj i wklej tekst do ponownego wykorzystania w wielu dokumentach.
- Standaryzacja codziennych operacji w formacie PDF. Procedura tworzenia plików PDF jest zawsze taka sama. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
- Ochrona plików PDF. Udostępniając pliki, pamiętaj o ich bezpieczeństwie. Zablokuj funkcje kopiowania i edycji zawartości dokumentów PDF.
- Twórz formularze do wypełnienia. Konwertuj istniejące dokumenty papierowe, pliki Word i formularze PDF na formularze elektroniczne, które można łatwo wypełnić i podpisać.
- Dostęp do narzędzi z dowolnego urządzenia. Uzyskaj dostęp do narzędzi PDF i ostatnio otwieranych plików z biura, komputera domowego lub urządzenia mobilnego.

Obsługiwane języki: angielski, węgierski, holenderski, duński, hiszpański, włoski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), koreański, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, słowacki, słoweński, turecki, ukraiński , fiński, francuski, czeski, Szwedzki, japoński, angielski ze wsparciem arabskim, angielski ze wsparciem hebrajskim, francuski (Maroko)

-------------

[ENG]

Adobe Acrobat Pro DC 2021 – The world’s most powerful PDF editor. With this software, you can view, create, edit, manage, convert, extract, protect and sign PDF documents. It provides you all the tools you need to do everything related to pdf documents. You can can create PDFs from scanned documents or directly turn paper text into editable documents, extract text from images, compare and annotate PDFs, protect and sign PDFs, and export PDF to any format like Microsoft Word, Excel, PowerPoint, HTML, Text and more.

Adobe Acrobat Pro DC is the world’s best PDF application that lets you create PDF files from scanned documents, as well as create PDF files from various office documents, images or vice versa. It offers a complete and reliable solution to perform various PDF document management tasks without exception.

Key Features:
- Customization wizard and deployment tools
- Different text editors, and more styles
- Document metadata within any PDF files
- Extend the functionality with ASD kit (SDK)
- Form submission (Fill and submit forms)
- Industry-leading security and protection
- Intuitive editing and export options
- Notes, highlighter and commenting tools
- Open and view contents of a PDF documents
- Read, view and interact with PDF files
- Rich media content, CAD and geospatial
- Support for the new ISO Standard 32000
- And so much more.

What’s new in Adobe Acrobat DC 2021: https://helpx.adobe.com/acrobat/using/whats-new.html

-------------

Lista dokonanych zmian w wersji RePack:
- Zintegrowano aktualizację, dzięki której oryginalna wersja 15.0.0.7 przekształciła się w wersję 21.5.20054.
- Do instalatora dodano menu startowe, wzorowane na podobnym menu dla zestawów nowoczesnych produktów z rodziny Creative Cloud.
— Wyłączono usługę Adobe Genuine Software Integrity Service, która jest domyślnie uruchamiana przez oryginalnego instalatora.
— Wyłączono usługę automatycznej aktualizacji programu Acrobat, która jest domyślnie uruchamiana przez oryginalny instalator.

-------------

strona producenta: http://www.adobe.com/
strona PL: http://www.adobe.com/pl/
system operacyjny: Windows 7 SP1/ 8/ 10/ 11 Server 2008/ 2012/ 2016/ 2019 (32bit - 64bit)

-------------

Patch, skan na virustotal- współczynnik 47 / 68
Link ze skanu: http://tiny.pl/773pv

-------------

Do wypakowania torrenta użyj najnowszej wersji programu WinRAR.

-------------

Program zainstaluje się w języku jaki masz system.

-------------

- otwórz folder "Adobe Acrobat Pro DC 2021"
- uruchom plik "autoplay.exe", następnie kliknij na "Install"
- dokończ instalacje, nie uruchamiaj programu (kliknij na "Zakończ")
- przekopiuj Patch do głównego katalogu z programem
- domyślny katalog to: C:/Program files (x86)/Adobe/Acrobat DC/Acrobat/
- uruchom Patch jako administrator
- w polu Patch rozwiń listę produktów i wybierz "Adobe Acrobat Pro DC 2015 (32-bit)"
- następnie w prawym dolnym rogu kliknij na "Patch", odczekaj chwilę, wyłącz Patch

screen:
http://i.ibb.co/7kFJwQ4/01.png
http://i.ibb.co/zmdGNzV/02.png

- uruchom program

-------------

Win 11 64bit - screen z i po instalacji:
http://i.ibb.co/qCbFNm1/1.png
http://i.ibb.co/6Hw6tD7/2.png
http://i.ibb.co/wpmBcGm/3.png
http://i.ibb.co/m4CvrXX/4.png
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-09-18 12:17:53 [Aktualizuj]


Napisano: 08.02.2023 23:50
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse