Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Windows 11 (21H2) (Insider Preview) Build 22000.51 - 64bit [PL] [esd] [28 Czerwiec 2021] [Dev Channel] [instalacja bez modułu TPM] [azjatycki]

Windows 11 (21H2) (Insider Preview) Build 22000.51 - 64bit [PL] [esd] [28 Czerwiec 2021] [Dev Channel] [instalacja bez modułu TPM] [azjatycki] torrent
Dodał: azjatycki
29.06.2021 18:58
Kategoria: System

Rozmiar: 3.46 GB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 0
Pobrań: 27

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
UWAGA:
Odblokowana instalacja na komputerach / laptopach nieposiadających opcji bezpiecznego rozruchu oraz modułu TPM - Trusted Platform Module (podczas instalacji nie jest sprawdzana kompatybilność sprzętowa), tak więc zainstalujecie system na starszym sprzęcie.

PS.
Modyfikację wykonałem podmieniając plik Install.esd.

-----------------------

Została wydana kompilacja Windows 11 , prezentująca nowy interfejs użytkownika "Windows nowej generacji" Sun Valley, który Microsoft zaprezentował 24 czerwca.

-----------------------

Podstawą są oryginalne obrazy Windows 10 (19041.844). Zintegrowane wszystkie poprawki na dzień 28 Czerwiec 2021, co daje na wyjściu wersję (22000.51).

-----------------------

Główne zmiany w Windows 11:

Elementy startowe i systemowe unoszą się nad dolną belką. Start to wizytówka i twarz każdej najnowszej wersji systemu Windows. Nic dziwnego, że w Windows 11 programiści ponownie go przekształcą, ale nie tyle pod względem funkcjonalności, co pod względem wizualnym – okno Start będzie unosić się nad dolnym paskiem. Trzeba przyznać, że ta niewielka zmiana sprawia, że ​​wygląd systemu jest znacznie świeższy. Sądząc po informacjach z sieci, Microsoft nie zmieni radykalnie „wnętrza” tego menu - innowacje wpłyną tylko na projekt samego okna. Panel sterowania również będzie się unosić, a jego konstrukcja będzie dokładnie taka sama jak w przypadku „Startu”. Centrum akcji zostanie połączone razem z przyciskami sterującymi - podobny jest od dawna używany w niektórych innych systemach operacyjnych. Prawie wszystkie odniesienia do tego nowego menu wskazują, że

Znikneły kąty proste, zostaną zastąpione zaokrągleniami. Prawdę mówiąc, wtajemniczeni i projektanci koncepcyjni nie zgadzają się w tej kwestii – niektórzy są przekonani, że Microsoft nie zmieni swoich tradycji i zachowa kąty proste, podczas gdy inni są przekonani, że w 2021 roku Microsoft będzie podążał za modą na filety. Ten ostatni lepiej pasuje do definicji „całkowicie nowego systemu Windows” – samo poruszanie się po menu nie wystarczy, aby nowy projekt można było uznać za naprawdę nowy. Oczekuje się, że zaokrąglenia wpłyną praktycznie na wszystko w systemie, od menu kontekstowych i paneli systemowych po wszystkie okna aplikacji. To prawda, nawet w tej kwestii opinie koncepcyjnych projektantów są różne – niektórzy rysują zaokrąglenia we wszystkich możliwych elementach interfejsu, inni łączą je pod kątem prostym.

Wszędzie jest półprzezroczyste tło z rozmyciem. W sieci panuje spór co do wyspiarskiego stylu wyświetlania okien, projektu rogów i efektu lewitacji menu, ale prawie wszyscy są zgodni co do przezroczystości okien. Zdecydowana większość wycieków i renderów projektowych pokazuje przezroczystość i rozmycie we wszystkich oknach, czy to przynajmniej w menu Start, czy w Eksploratorze. Co więcej, efekty te są nawet w montażu anulowanego systemu operacyjnego Windows 10X, który Microsoft rozwijał dla urządzeń z dwoma ekranami i słabymi gadżetami równolegle z projektem Sun Valley. Tak zwana przezroczystość akrylowa implikuje zastosowanie nowych efektów podczas najeżdżania kursorem na elementy, a także zwiększenie odstępów między elementami – te obszary interfejsu, z którymi użytkownik wchodzi w interakcję, prawdopodobnie się powiększą, a tytuły stron zostaną pogrubione.

Nowa czcionka, która została już pokazana. Windows 11 najprawdopodobniej użyje domyślnej responsywnej czcionki Segoe UI Variable, która pojawiła się już w Windows 10 Build 21376 for Insiders. Jego zaletą jest to, że równie dobrze nadaje się do małych tekstów, jak i dużych napisów. To odróżnia ją od standardowych czcionek, które są początkowo tworzone dla małych lub dużych rozmiarów. Na przykład stabilna wersja systemu Windows 10 używa obecnie czcionki Segoe UI, zaprojektowanej dla 9pt. W mniejszych napisach staje się słabo czytelny, a w dużych inskrypcjach wygląda na bez wyrazu.

Nowe ikony, a ikony Windows 95 znikną. Tak, są nadal w użyciu. Microsoft w końcu przekształci ikony używane w całym systemie. Nie chodzi tylko o skróty do folderów, koszy na śmieci i innych ikon znalezionych w Eksploratorze. Mówimy o wszystkich ikonach dostępnych w katalogu Shell32. Wciąż są ikony z czasów Windows 95, a dopiero niedawno Microsoft zaktualizował swój projekt w jednym z zestawów insiderów - oczywiście przeniosą się do Windows 11.

Funkcjonalne innowacje – jest ich wiele, ale wszystkie są niewielkie. Znacznie mniej wiadomo o funkcjach nadchodzącej aktualizacji niż o jej konstrukcji. Ale ponieważ Windows 11 i Windows 10X (anulowany system operacyjny dla słabych i składanych urządzeń, których obraz wyciekł do sieci) zostały opracowane równolegle, możemy śmiało założyć, że wszystkie funkcje z tego ostatniego pojawią się w Windows 11. Na przykład, Windows 11 pokaże, kiedy aparat jest w użyciu komputera - odpowiedni wskaźnik zostanie wyświetlony w zasobniku systemowym. Podobna opcja pojawiła się już w iOS 14 i Android 12. Kolejną pomniejszą, ale przydatną opcją jest „Ochrona przed kradzieżą”. Ochroni dane osobowe na urządzeniu z systemem Windows 11 (i to nie tylko komputery PC, ale także laptopy z tabletami) w przypadku kradzieży. Właściciel będzie musiał jedynie zdalnie aktywować tryb utracony (najprawdopodobniej za pośrednictwem witryny Microsoft),

-----------------------

Podczas instalacji do wyboru:
- Windows 11 Home
- Windows 11 Home N (nie zawiera Windows Media Player, Groove Music, Movies & TV, Voice Recorder oraz Skype)
- Windows 11 Pro
- Windows 11 Pro N (nie zawiera Windows Media Player, Groove Music, Movies & TV, Voice Recorder oraz Skype)

-----------------------

1. Zintegrowane poprawki na dzień 28 Czerwiec 2021:
- ssu-22000.51-x64
- kb5004564-x64
- kb5004567-x64
- kb5004568-x64
- kb5004569-x64
2. Zintegrowany i aktywowany Net Framework 3.5
3. Kompresja WIM do ESD

-----------------------

Wymagania systemowe Windows 11:
RAM: 4 GB
Miejsce na dysku twardym: 64 GB
Procesor: 1 GHz, 2 rdzenie, 64-bitowy procesor lub SoC
Rozdzielczość ekranu: 720p.
Grafika: Zgodna z DirectX 12 / WDDM 2.x
Firmware: UEFI, Secure Boot
TPM: Trusted Platform Module (TPM) version 2.0 (Jedynie zalecane)
Łącze internetowe: Połączenie z Internetem i konto Microsoft są wymagane do konfiguracji Windows 11 Home.

-----------------------

System nieaktywowany. Czytaj na dole opisu torrenta.

-----------------------

Sumy kontrolne obrazu .iso:
CRC32: A86B1F82
MD5: BE09528A65D7E9B7F49A2FB7FE9A2881
SHA-1: 39199B9988359C85BE4864342A7106855F1995E0

-----------------------

strona producenta: https://www.microsoft.com/

-----------------------

Lista kompilacji systemu Windows 11: https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Lista-kompilacji-systemu-Windows-11

-----------------------

Instalacja:
- wypal obraz .iso na DVD lub utwórz bootowalnego pendriva
- uruchom z bootem na CD/DVD-ROM lub USB HDD, zainstaluj system

-----------------------

Aktywacja systemu:
- WYMAGANE połączenie z internetem
- W celu aktywacji systemu, do torrenta dołączyłem ( W10 Digital License Activation Script 7.0 ). Jest to skrypt bez instalacji, działa podobnie jak wiersz poleceń CMD. Skrypt uruchom jako administrator.

screen: http://i.ibb.co/2NfmQVd/000.png

UWAGA:
- przed uruchomieniem skryptu wyłącz UAC: Panel sterowania > Konta użytkowników > Zmień ustawienia funkcji Kontrola konta użytkownika > suwak na sam dół > OK
- po aktywacji możesz ponownie włączyć UAC

screen: http://i.ibb.co/rHL9gck/1.png

-----------------------

UWAGA, UWAGA, UWAGA:
Jeśli już wcześniej aktywowałeś / aktywowałaś wcześniejszą wersję PRO przy użyciu W10 Digital License Activation, to system aktywuje się automatycznie przy pierwszym uruchomieniu, nie musisz używać aktywatora (wymagane połączenie z internetem).

-----------------------

Przykładowy screen po instalacji:
http://i.ibb.co/mzjVhY1/1.png
http://i.ibb.co/f0T1K5H/2.png
http://i.ibb.co/DKsxvKN/3.png
http://i.ibb.co/BB0Yyvs/4.png
http://i.ibb.co/vDh0Wns/5.png
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-23 01:03:09 [Aktualizuj]
Napisano: 28.11.2021 06:35
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse