Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: MAGIX Samplitude Pro X6 Suite 17.0.2 Build 21179 - 64bit [ENG] [Crack] [+Upate Patch] [azjatycki]

MAGIX Samplitude Pro X6 Suite 17.0.2 Build 21179 - 64bit [ENG] [Crack] [+Upate Patch] [azjatycki] torrent
Dodał: azjatycki
22.06.2021 13:30
Kategoria: Dźwięk

Rozmiar: 903.03 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 2
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Multilanguage.

MAGIX Samplitude to idealne zintegrowane rozwiązanie do tworzenia muzyki na komputerze osobistym. Pobranie jej na cwer.ru daje rozszerzony zestaw profesjonalnych instrumentów do projektów solowych i studyjnych.

MAGIX Samplitude to kompletny zestaw narzędzi do komputerowej stacji roboczej, który stanowi podstawę studia produkcyjnego, postprodukcyjnego lub masteringowego. Obejmuje standardowe funkcje dowolnego programu wielościeżkowego - nagrywanie, edytowanie, miksowanie, przetwarzanie efektów itp., Funkcje edycji dźwięku (nie gorszej w asortymencie i mocy od specjalistycznych edytorów audio), obsługę nowoczesnych formatów multimedialnych, umożliwiając bezpośrednią pracę z niektórymi z nich, bez pośredniej konwersji.

MAGIX Samplitude pozwala opanować zmiksowany (lub osobno pobrany) materiał - od edycji i przetwarzania po oznaczanie ścieżek CD i nagrywanie płyt CD audio bezpośrednio z okna roboczego projektu w pełnej zgodności ze standardem Red Book. Dość uzasadniając swoją wielką nazwę, ta wersja MAGIX Samplitude Producer naprawdę radzi sobie z zadaniami produkcyjnymi, takimi jak wspieranie pracy nie tylko z dźwiękiem, ale z MIDI, a nawet wideo. A możliwość redukcji materiału audio w formatach dźwięku przestrzennego (zarówno tradycyjnego dwukanałowego, jak i sześciokanałowego 5.1) poszerza i tak już wąskie horyzonty programu. Wielościeżkowa część programu MAGIX Samplitude Producer może jednocześnie pracować z 999 ścieżkami mono lub stereo. Wirtualny mikser pozwala kierować sygnały do ​​tej samej liczby dodatkowych magistrali,

Chociaż rdzeń audio programu zapisuje dane audio zgodnie z nazwą, to znaczy z częstotliwością próbkowania do 96 kHz i rozdzielczością do 24 bitów (ponadto 24-bitowy materiał jest prezentowany w 32-bitowym formacie zmiennoprzecinkowym), ale może pracować z plikami o częstotliwości próbkowania do 192 kHz i rozdzielczość do 32 bitów. Dzięki doskonałym cyfrowym algorytmom przetwarzania wykorzystującym sekwencyjne obliczenia zmiennoprzecinkowe i absolutną stabilność fazową, Samplitude pozwala uzyskać zaskakująco przejrzysty materiał dźwiękowy nawet po intensywnych efektach edycji i przetwarzania. Ponadto optymalizacja kodu programu poszczególnych efektów w czasie rzeczywistym dla procesorów Pentium III / IV może znacznie zwiększyć szybkość systemu.

Prawie wszystkie pracują w MAGIX Samplitude nie z fizycznymi fragmentami audio (na przykład z plikami WAV), ale z linkami do nich. Te linki są umieszczane w wielokanałowym projekcie wirtualnym (VIP) jako obiekty (obiekty), które są wyświetlane w oknie roboczym. Oprócz „obrazu” fali obiekty zawierają różne informacje pomocnicze kontrolujące odtwarzanie plików. Podczas pracy z obiektami (tj. Podczas edycji, edycji itp.) Zmieniasz tylko te informacje o usłudze - pliki źródłowe pozostają nienaruszone. Sam wynik operacji jest obliczany przez Samplitude w czasie rzeczywistym, bezpośrednio podczas odtwarzania. Innymi słowy, obiekty projektu wirtualnego mówią programowi, jak i kiedy odtwarzać pliki dźwiękowe (lub ich części, ponieważ obiekt niekoniecznie musi zawierać cały plik, ale także jego fragment). Dalsze manipulacje obiektami, a mianowicie zanikanie, przetwarzanie efektów, miksowanie itp., Są również obliczane w czasie rzeczywistym. Samplitude pozwala wykonać całą pracę od początku do końca całkowicie w trybie nieniszczącym. Dzięki temu możliwe jest nie tylko swobodne używanie tych samych plików w kilku projektach jednocześnie, ale także (co najważniejsze) unikanie trankeyte, które występuje, gdy materiał jest stale zapisywany w niskim formacie między operacjami konwersji.

Niektóre funkcje:
- Łatwy w użyciu
- Bezpośrednie nagrywanie wielościeżkowe
- Najwyższej klasy instrumenty wirtualne
- Wysokiej jakości efekty studyjne
- Profesjonalna konsola miksująca
- Synchronizuj edycję audio i MIDI
- Zestaw masteringowy dla idealnego dźwięku
- Korekty wsteczne
- Burn Audio CD (Redbook)
- Publikuj online bezpośrednio
- Obsługa VST, ASIO, ReWire, DirectX
- i wiele innych ...

------------

[ENG]

MAGIX Samplitude Pro Suite it the industry standards complete studio environment for the highest demands in recording, professional editing & mastering. Samplitude Pro Suite is a powerful Digital Audio Workstation (DAW) program that provides the most complete solutions for professional audio editing. It features extensive application options for recording, mixing, mastering, editing as well as media authoring. The program offers advanced editing options, easy workflows, unique functionality, sound neutrality, outstanding cutting, flexible customization, and perfect CD/DVD mastering.

MAGIX Samplitude Pro X5 Suite provides sound engineers, producers, and musicians with a complete environment for creative audio production. It combines highly efficient workflows with professional tools for recording, mixing, mastering, editing and authoring with high-quality effects and plug-ins. Samplitude Pro X5 Suite it offers numerous innovative functions and advanced performance features. The software has been specially developed, designed and optimized to meet the highest professional standards with a fully customizable interface.

Key features:
- Best audio engine (highest quality)
- Composite more than 12 instruments
- Exclusive editing and mastering tools
- Extensive sample library and notation
- High-quality audio editing tools, etc.
- Integrated mixer features (audio mixing)
- Multiple outputs for complex productions
- Offers a wide range of visualizations
- Professional-quality audio recording
- Supports VCA faders and up to 999 tracks
- Professional mastering tools, and more.

New in Pro X6:
- NEW! dynamicEQ
- NEW! Dockable track editor
- NEW! Track output recording
- NEW! Preset-search-function in Plug-in browser
- NEW! Central Automation Control with Automation Panel
- NEW! Editing during playback
- NEW! Precise and simple aux level control
- NEW! High quality resampling engine

Samplitude Pro X6 Version 17.0.2.21179 (06/16/2021):
1. Additonal Tiny Percussion Vita Solo Instruments are available (more details on website)
2. Bugfixes:
- More fixes for multi track bounce of submix / AUX busses
- Crash while scrubbing with MME / WDM - fixed

languages: English, Deutsch, Français, Español, Italiano

System Requirements:
- Windows 10, Windows 8 (64-bit)
- Processor: 2 GHz
- RAM: 4 GB
- Graphics card: Onboard, minimum resolution 1024 x 768
- Available drive space: x GB for program installation, 20 GB for Samplitude Pro X5, 100 GB for Samplitude Pro X5 Suite
- Sound card: Onboard

------------

strona producenta: https://www.magix.com/
system operacyjny: Windows 8/ 8.1/ 10 (64bit)

------------

Do wypakowania torrenta użyj najnowszej wersji programu WinRAR.

------------

- zainstaluj program "SamProX6_Suite_17.exe", po instalacji nie uruchamiaj programu
- zainstaluj "Update_17.0.2.21179.exe"
- zawartość folderu "Crack" przekopiuj do głównego katalogu z programem
- domyślny katalog to: C:/Program Files/MAGIX/Samplitude Pro X6 Suite/
- uruchom program

------------

Win 10 64bit screen po instalacji: http://i.ibb.co/rp4vgzW/1.png
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-06-22 13:30:59 [Aktualizuj]
Napisano: 13.08.2022 17:48
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse