Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Lincoln Child, Douglas Preston - Pendergast (tom 12) Dwa groby [PL] [PDF, MOBI, EPUB]

Lincoln Child, Douglas Preston - Pendergast (tom 12) Dwa groby [PL] [PDF, MOBI, EPUB]   torrent
Dodał: Ishimura
22.06.2021 03:50
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 8.20 MB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 0
Pobrań: 70

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Lincoln Child, Douglas Preston - Pendergast (tom 12) Dwa groby

Info

Format: PDF,EPUB,MOBI
Rozmiar: 8,2 MB
Wersja językowa: PL
Rodzaj kompresji: RAR
Danych naprawczych: Brak
Hasło: Brak

Opis

Agent Pendergast podąża śladem Przymierza, tajnej organizacji, która uprowadziła jego żonę, tuż po ich ponownym spotkaniu po latach. Kierowany żądzą zemsty agent specjalny FBI nie zawaha się przed niczym, by poznać prawdę o kobiecie, którą kochał i utracił oraz zemścić się na ludziach, którzy odebrali mu wszystko.

W tym celu musi wybrać się do Brazylii, w ostępy niebezpiecznej puszczy i odnaleźć tajemnicze miasteczko zamieszkałe przez potomków nazistów i ofiary sekretnych, mrożących krew w żyłach eksperymentów prowadzonych po II wojnie światowej przez dawnych hitlerowskich oprawców, w tym także doktora Mengele. Od powodzenia samotnej misji Pendergasta zależy nie tylko los
jego samego, lecz przyszłego porządku całego świata.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-06-22 04:13:07 [Aktualizuj]
Napisano: 09.08.2022 03:17
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse