Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: µTorrent Pro v3.5.5 Build 46038 [crack] [PL]

µTorrent Pro v3.5.5 Build 46038 [crack] [PL] torrent
Dodał: Anonimowy
13.06.2021 18:04
Kategoria: Internet

Rozmiar: 30.71 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Nazwa: µTorrent Pro
Wydanie: v3.5.5 Build 46038
Języki: PL multi:
albański, arabski, azerbejdżański, baskijski, białoruski, bośniacki, bułgarski, kataloński, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, Czeski, duński, holenderski, estoński, fiński, francuski, fryzyjski, galicyjski, niemiecki, grecki, hebrajski, węgierski, islandzki, włoski, japoński, koreański, łotewski, litewski, macedoński, malajski, norweski, perski, POLSKI, portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), rumuński, rosyjski, serbski (cyrylica), serbski (łaciński), słowacki, słoweński, hiszpański, szwedzki, tajwan, tajski, turecki, ukraiński, walencji, wietnamski.

Crack/Aktywacja: Crack zawarty w środku

...( Opis )...

μTorrent - szybki, łatwy, darmowy i kompaktowy torrent klent. Klient μTorrent, dziś, jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań dla sieci BitTorrent. Program łączy optymalną funkcjonalność z niewielką ilością. Obsługuje pracę niezależnie od trekkerów, pozwala pobierać wiele plików naraz, ma konfigurowalną przepustowość, szybkie przywracanie przerwanych pobrań i wiele więcej.


μTorrent - całkowicie darmowe oprogramowanie do udostępniania plików w technologii P2P w sieci wymiany plików BitTorrent. Od innych klientów uTorrent posiada mały rozkład wielkości, chociaż w dzisiejszych czasach "terabajty i gigaherc", rozmiar uTorrent, zwany jedyną i unikalną zaletą prawdopodobnie będzie zły, ale z drugiej strony jest to potwierdzenie jakości i profesjonalizmu programistów uTorrent, którzy mogą napisać "kompaktowy" kod.
Jeden z najlepszych uTorrent stał się wygodnym, dobrze przemyślanym, bardzo ładnym interfejsem i szybką reakcją na działania
użytkownika. Obsługuje wszystkie funkcje niezbędne do pracy w sieci BitTorrent P2P. Istnieje kilka funkcji:
uTorrent obsługuje ładowanie równoległe;

...( Wymagania Sprzetowe )...

Windows 7/8/8.1/10

...( Instalacja )...

Zainstaluj uTorrent i zamknij aplikację w zasobniku systemowym.
Skopiuj zawartość zastępczą z folderu Pro do folderu z zainstalowanym programem pod adresem:
C: Users \% UserName% AppData Roaming uTorrent
Cieszyć się :)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-08-28 15:16:14 [Aktualizuj]
Napisano: 02.10.2022 15:14
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse