Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Klaudiusz Szymańczak - Negatyw [Audiobook PL] [mp3128 kbps]

Klaudiusz Szymańczak - Negatyw [Audiobook PL] [mp3128 kbps]  torrent
Dodał: Ishimura
11.06.2021 05:18
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 559.43 MB
Seed'ów: 8
Leecher'ów: 2
Pobrań: 138

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Format: mp3
Wielkość: 559 MB
Czas: 11h 21m
Bitrate: 128 kbps
Czyta: Maciej Kowalik
Kompresja: rar
Rok wydania: 2021
Język: polski

Opis

Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło. (Łk 8, 17).
Na warszawskiej Pradze policja znajduje zwłoki syna amerykańskiego dyplomaty nagie, wiszące na łańcuchu w kanale ściekowym. Niedługo później w hostelu w Harlemie zostaje zamordowany młody turysta.
Oba śledztwa prowadzi John Slade nie do końca kryształowy agent FBI. Jego tajemnica może odwrócić bieg śledztw i wywrócić wszystko do góry nogami.
Przeszłość w końcu cię dopadnie.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-06-12 18:52:35 [Aktualizuj]
Napisano: 15.06.2021 01:36
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse