Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Eric Ambler - Afera interkomu [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]

Eric Ambler - Afera interkomu [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]  torrent
Dodał: Ishimura
10.06.2021 05:54
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 13.17 MB
Seed'ów: 9
Leecher'ów: 0
Pobrań: 76

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Eric Ambler - Afera interkomu

Info

Format: epub, mobi, azw3, fb2, docx, pdf
Rozmiar: 13.17 MB
Kompresja: zip
Wersja językowa: Polska

Opis

Dwóch wyższych rangą oficerów wojskowych z niewymienionych z imienia pomniejszych krajów północnoeuropejskich zostają wysłani jako oficerowie łącznikowi do Kwatery Głównej NATO. Obaj mają wybitne osiągnięcia w antyhitlerowskim ruchu oporu podczas II wojny światowej i cieszą się dużym uznaniem w swoich krajach, ale odkrywają, że w NATO są kompletnie niepotrzebni, a Amerykanie nigdy nie zadają sobie trudu, by słuchać tego, co chcą powiedzieć. Coraz bardziej znudzeni i wściekli, chcą pomścić się na aroganckich Amerykanach, a jednocześnie zyskać porządną sumę za zbliżającą się emeryturę...
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-06-10 15:21:21 [Aktualizuj]
Napisano: 16.06.2021 03:38
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse