Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Hobo Tough Life (v.1.01.003) by Pioneer 2021 [PL] [exe]

Hobo Tough Life (v.1.01.003) by Pioneer 2021 [PL] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
10.06.2021 05:50
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 5.60 GB
Seed'ów: 13
Leecher'ów: 0
Pobrań: 34

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Perun Creative
wydawca: Perun Creative
data wydania gry: 13 kwietnia 2021

Opis
Hobo: Tough Life pomimo reprezentowania gatunku survival kładzie duży nacisk na aspekty fabularne oraz narrację. Całość gry możemy przejść samemu lub ze znajomymi, a za jej powstanie odpowiada czeskie studio Perun Creative. Akcja tytułu rozgrywa się w mieście Praslav, położonym w centralnej Europie, próbującego otrząsnąć się po zmianach ustrojowych wynikających z upadku reżimu komunistycznego. Większości ludzi udało się dostosować do nowej rzeczywistości, jednak protagonista gry należy do osób, które nie potrafiły się w niej odnaleźć i wylądowały na ulicy. W trakcie zabawy przydzie nam poznać wiele historii inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami i spotkać postacie o własnych celach. Twórcy umożliwili nam również dołączanie do frakcji oraz zawieranie sojuszy z poznanymi bohaterami, a wszystko po to, byśmy znaleźli się na pożądanym przez nas miejscu na Tronie Króla Żebraków.

W Hobo: Tough Life całość rozgrywki obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. Tytuł obfituje w liczne mechaniki survivalowe, dostosowane do settingu produkcji. Oprócz zaspokajania głodu musimy też pilnować, by naszemu bohaterowi było ciepło, sucho oraz by dbał o swoją higienę i czystość ubrań. Do tego dochodzi też zwiększające się ryzyko zachorowania w razie obniżonej temperatury ciała oraz konieczność wydalania pokarmów. Nasze zadanie będzie utrudnione przez nadchodzącą zimę żeby ją przetrwać, musimy zebrać odpowiedni sprzęt, materiały i zapasy. Przy odrobinie szczęścia uda nam się z ich pomocą dotrwać do kolejnej wiosny. Protagonista nie jest ograniczony do spania na ławkach w parku czy w zaułkach. Zdobyte surowce da się wykorzystać do zbudowania prowizorycznego dachu nad głową czy ścianek osłaniających przed wiatrem, a całość możemy wykończyć za pomocą znalezionych w śmietnikach mebli. Przemieszczanie się po mieście ułatwia nam ręcznie rysowana przez protagonistę mapa, aktualizowana w miarę docierania w kolejne miejsca. Połączono ją z dziennikiem zadań, które otrzymujemy od spotykanych postaci niezależnych. Wykonując je, dostajemy możliwość kupowania prostych perków dla naszej postaci, pozwalających np. na zdobywanie większej ilości przydatnych przedmiotów wśród przeszukiwanych śmieci czy zwiększających nasze szanse na wyżebranie pieniędzy u przechodniów. Wszelakie surowce da się zdobyć też nielegalnie. Gra pozwala na dobieranie się do różnych zamkniętych pomieszczeń czy pojemników poprzez mechanikę otwierania zamków, kieszeni innych ludzi za pomocą opcji kradzieży dostępnej w menu dialogowym lub nawet na zastraszanie i bicie, a następnie przeszukiwanie pokonanych osób. Musimy przy tym uważać, bo jeśli zostaniemy przyłapani, to trafimy do aresztu, gdzie stracimy zgromadzony dobytek. Broń warto jednak mieć przy sobie niezależnie, czy zdobywamy przedmioty uczciwie czy nie, gdyż inni bezdomni lub przestępcy mogą chcieć wyżyć się na nas.

Hobo: Tough Life powstało na silniku Unity, dzięki czemu nawet pomimo niewielkiego budżetu w momencie premiery wyglądało przyzwoicie pod względem graficznym.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: (64-bit) Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Procesor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GTX 660 / AMD Radeon 7850
Miejsce na dysku: 20 GB

ZALECANE:
System operacyjny: (64-bit) Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-8370
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GTX 970 / AMD R9 380X
Miejsce na dysku: 20 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup .exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=Eaf9wlAB6To
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-07-09 23:48:30 [Aktualizuj]
Napisano: 26.07.2021 00:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse