Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mad Games Tycoon 2 (v.2021.05.30A) by Pioneer 2021 [PL] [exe]

Mad Games Tycoon 2 (v.2021.05.30A) by Pioneer 2021 [PL] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
02.06.2021 04:34
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 227.72 MB
Seed'ów: 12
Leecher'ów: 0
Pobrań: 129

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Eggcode
wydawca: Eggcode
data wydania gry: 21 stycznia 2021 Wczesny Dostęp

Opis
Mad Games Tycoon 2 to strategia ekonomiczna stworzona przez niezależne studio Eggode, autorów pierwszej części z 2016 roku. Gra przed premierą pojawiła się we wczesnym dostępie na platformie Steam. Akcja gry ma początek w 1976 roku, w którym rozpoczynamy swoją karierę w rozrywkowej branży. Wcielamy się w dewelopera, który zakłada własne studio zajmujące się produkowaniem konsol i gier wideo. Głównym celem jest przekształcenie firmy garażowej w prawdziwego giganta branży.

Rozgrywka w Mad Games Tycoon 2 rozpoczyna się od założenia niewielkiego, niezbyt imponującego studia deweloperskiego z ograniczonymi możliwościami. Wraz z sukcesami te stopniowo się zwiększają, a zdobyte środki można przeznaczyć na rozbudowywanie biur, polepszanie warunków pracy, tworzenie zakładów produkcyjnych i serwerowni, zatrudnianie kolejnych, bardziej doświadczonych pracowników, rozwijanie nowych technologii i silników graficznych oraz opracowywanie coraz bardziej skomplikowanych gier (tak niezależnie, jak i we współpracy z dużymi wydawcami). Gracze mogą również zająć się projektowaniem konsol, które wyznaczą nowe standardy w branży. Początkowo zajmujemy się realizowaniem gier tekstowych, ale z czasem decydujemy o coraz większej liczbie elementów składowych: nie tylko o tematyce, gatunku i docelowej platformie sprzętowej, ale także o fabule, mechanice rozgrywki oraz mniejszych aspektach, takich jak poziom trudności, które mogą znacząco wpłynąć na odbiór tytułu i sprzedaż. Aby zwiększyć szansę na sukces, można pokusić się o zaplanowanie kampanii marketingowych albo zdobyć znaną licencję od zewnętrznych firm, która przyciągnie nowe grono klientów. Przy produkcji gier czy sprzętu trzeba uważać również na budżet.

Oprawa graficzna w Mad Games Tycoon 2 jest znacznie bardziej szczegółowa niż w poprzedniej odsłonie. Jest ona w pełni trójwymiarowa i dość wyrazista. W trakcie pracy widać nie tylko całe biuro, ale również pobliskie otoczenie. Twórcy opracowali również dość prosty, przyjemny w obsłudze interfejs.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Intel Core2 Duo 2.4Ghz / AMD 3Ghz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: DirectX 10 compatible with 512 RAM
Miejsce na dysku: 1 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Procesor: 2.8 GHz quad core
Karta graficzna: DirectX 10 compatible with 1024 RAM
Miejsce na dysku: 1 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Zainstaluj grę za pomocą setup .exe
3. Za pomocą firewalla zablokuj grze możliwość łączenia się z internetem
4. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=R
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-06-05 13:06:52 [Aktualizuj]
Napisano: 26.07.2021 01:28
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse