Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tainted Grail - Conquest (v1.00) [ENG] [FitGirl Repack]

Tainted Grail - Conquest (v1.00) [ENG] [FitGirl Repack] torrent
Dodał: kasssper911
01.06.2021 18:46
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 3.70 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Tytuł: Tainted Grail: Conquest
Gatunek: Akcja, Niezależne, RPG
Producent: Awaken Realms Digital
Wydawca: Awaken Realms Digital
Seria: Tainted Grail
Data wydania: 27 maja 2021
Data wydania w fazie wczesnego dostępu:: 18 czerwca 2020
Platforma: PC [Repack]
Crack: wbudowany (CODEX)

...( Opis )...

Tainted Grail: Conquest to produkcja, która łączy elementy gry RPG, roguelike’a i karcianki. Akcja tego tytułu toczy się w mrocznym uniwersum znanym z popularnej gry planszowej Tainted Grail: The Fall of Avalon (Tainted Grail: Upadek Avalonu) i inspirowanym legendami arturiańskimi oraz mitami celtyckimi. Gra została opracowana i wydana przez polską firmę Awaken Realms Digital.

W Tainted Grail: Conquest na świat gry najczęściej patrzymy z góry, choć kamera często zmienia swoje położenie, przybliżając się i oddalając, by pokazać nam wydarzenia z różnych perspektyw. Produkcja zespołu Awaken Realms Digital jest grą RPG z wyraźnie zarysowanymi elementami roguelike’a i karcianki.


...( Wymagania Sprzetowe )...

Minimalne: Dual Core 3.2 GHz 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 / Radeon HD 7770 lub lepsza 8 GB HDD Windows 7/8/10 64-bit

...( Instalacja )...

1. Pobierz
2. Zainstaluj instalatorem
3. Graj

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-09-04 18:36:40 [Aktualizuj]
Napisano: 24.10.2021 12:14
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse