Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Distant Kingdoms (v.11519) - GOG 2021 [ENG] [exe]

Distant Kingdoms (v.11519) - GOG 2021 [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
27.05.2021 05:02
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 1.95 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 1
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Orthrus Studios
wydawca: Kasedo Games
data wydania gry: 5 maja 2021 Wczesny Dostęp

Opis
Distant Kingdoms jest grą strategiczną wzbogaconą o wyraźnie zarysowane elementy RPG. Produkcja została opracowana przez niezależny brytyjski zespół Orthrus Studios, a jej wydaniem zajęła się firma Kasedo Games.

Distant Kingdoms zabiera nas w podróż do fantastycznego świata Ineron, zamieszkiwanego przez ludzi, elfy, krasnoludy i orków. Każda z tych ras boryka się z problemami, które mogą sprowadzić na nią zagładę. Zadaniem graczy w rozbudowanej kampanii fabularnej jest sprawienie, by zakopały one topór wojenny i wspólnie rozprawiły się z zagrożeniem.

W Distant Kingdoms akcję ukazano z lotu ptaka. Filarem rozgrywki jest sprawowanie kontroli nad rozwojem wybranej nacji. W trakcie zabawy wznosimy więc budynki, tworząc osady oraz miasta, konstruujemy sprawnie działające łańcuchy produkcyjne, a także dbamy o potrzeby poszczególnych warstw społecznych od chłopów, przez rzemieślników, aż po szlachtę. Jak przystało na krainę fantasy, Ineron stanowi dom również dla wszelkiej maści bestii pokroju smoków, impów, trolli czy upiorów, a rozprawić się z nimi mogą przede wszystkim odważni bohaterowie. Herosi łączą się w drużyny, które posyłamy na ekspedycje niczym w klasycznych RPG-ach o tym, jak zakończą ich przygody, decydują dokonywane przez nas wybory.

Trójwymiarowa grafika gry Distant Kingdoms została opracowana z dbałością o detale. Na osobną wzmiankę zasługuje fakt, że deweloperzy umożliwiają graczom tworzenie modyfikacji wprowadzających dodatkowe rasy czy misje.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Quad-core
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 3GB VRAM
Miejsce na dysku: 8 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Quad-core
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: RTX 2070
Miejsce na dysku: 8 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_distant_kingdoms_11519_(british_english_64bit)_(47172).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=XpG7tMGHDAI
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-05-28 10:49:56 [Aktualizuj]
Napisano: 22.01.2022 06:18
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse