Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Realpolitiks.II (v.0.80) - GOG 2020 [PL] [exe]

Realpolitiks.II (v.0.80) - GOG 2020 [PL] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
14.05.2021 02:56
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 3.83 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Jujubee
wydawca: 1C Entertainment
data wydania gry: 18 listopada 2020 Wczesny Dostęp

Opis
Realpolitiks II to druga odsłona zapoczątkowanego w 2017 roku cyklu gier strategicznych. Produkcja została opracowana przez autorów pierwszej części serii, czyli polskie studio Jujubee, i (podobnie jak oryginał) pozwala nam poprowadzić do globalnej dominacji wybrane współczesne państwo. Mechanika Zabawę w Realpolitiks II rozpoczynamy od wyboru jednego z 216 krajów, wśród których znalazły się między innymi takie egzotyczne państwa, jak Kiribati czy Sealandia. Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak spróbować uczynić z niego światowe imperium. Tylko od nas zależy, czy będziemy przestrzegać zasad demokracji i praw rządzących wolnym rynkiem, czy też postawimy na komunistyczne ideały i zaprowadzimy rządy twardej ręki. Podczas rozgrywki większość czasu spędzamy nad mapą świata, a zajmujemy się kwestiami związanymi z rozwojem infrastruktury i utrzymywaniem mniej lub bardziej pozytywnych relacji z pozostałymi nacjami. Poza tym od czasu do czasu mierzymy się z konsekwencjami ponad tysiąca wydarzeń losowych, a także stawiamy czoła współczesnym problemom pokroju głodu, pandemii bądź terroryzmu.

W porównaniu z pierwowzorem omawiany tytuł może się pochwalić kompletnie przebudowanymi systemami zarządzania gospodarką i prowadzenia działań wojennych, a także rozbudowaną dyplomacją. Wznoszone budynki między innymi przyspieszają rekrutację jednostek, zapewniają obronę przed wrogimi atakami czy choćby wydłużają linie zaopatrzeniowe naszych wojsk. Ważną rolę w drodze do supremacji odgrywa też praca nad nowymi projektami i technologiami (spośród ponad tysiąca dostępnych) oraz handel. W utrzymywaniu dobrych relacji z wybranymi państwami pomagają nowe działania dyplomatyczne, jak pakty o nieagresji, układy wojskowe, umowy handlowe oraz złożone negocjacje pokojowe. Dodatkowo przyjaciołom oraz wrogom możemy podsyłać szpiegów, którzy z czasem doskonalą swe zdolności. W stanie wojny robimy natomiast użytek z zupełnie nowego systemu walki. Starcia toczą się na odrębnych mapach pokrytych siatką kwadratowych pól, a w ich trakcie należy mieć na względzie nie tylko formację, wyposażenie oraz mocne i słabe strony naszych jednostek, lecz również topografię terenu bądź warunki atmosferyczne. Bitwy toczą się przy tym zarówno na lądzie, jak i na morzu oraz w powietrzu.

Choć oprawa graficzna gry Realpolitiks II nie odbiega w znaczący sposób od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne strategie określane jako grand strategy?, całość została wyraźnie ulepszona względem sfery wizualnej pierwszej odsłony cyklu. Usprawnień doczekał się również interfejs użytkownika, który stał się bardziej przejrzysty.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor: 3.2 GHz Dual Core Procesor
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 760, Radeon HD 7950 or equivalent with 2 GB of video RAM
Miejsce na dysku: 14 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor: 3.2 GHz Quad Core Procesor
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 980, Radeon RX 580 or equivalent with 4GB of video RAM.
Miejsce na dysku: 14 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_realpolitiks_ii_0.80_(64bit)_(46807).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=6nt85DW
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-06-15 21:46:25 [Aktualizuj]
Napisano: 27.11.2021 04:17
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse