Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Retro Machina - FLT 2021 [ENG] [iso]

Retro Machina - FLT 2021 [ENG] [iso] torrent
Dodał: Ishimura
14.05.2021 02:50
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 2.95 GB
Seed'ów: 7
Leecher'ów: 0
Pobrań: 801

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Orbit Studio
wydawca: Super.com
data wydania gry: 12 maja 2021

Opis
Retro Machina jest grą RPG akcji utrzymaną w stylistyce retro science fiction rodem z pierwszej połowy poprzedniego stulecia, inspirowaną przede wszystkim twórczością futurologa Jacque?a Fresco. Produkcja została opracowana przez niezależny brazylijski zespół Orbit Studio.

Retro Machina zabiera nas w podróż do uniwersum, w którym ludzkość dawno przepadła bez wieści. Ostatnią pozostałością po minionym świecie jest znajdujące się pod szklaną kopułą miasto Endeavor. Metropolię zamieszkują wyłącznie maszyny, które dbają o nią od setek lat, wyrzucając poza jej obręb wszystko, co nie działa tak, jak powinno. Taki los spotkał robota będącego głównym bohaterem, który od tej pory musi znaleźć sposób na swoją naprawę. Przemierzając nieprzyjazną okolicę, niejako przy okazji nasz podopieczny stara się odnaleźć inne inteligentne formy życia, odkryć tajemnice otaczającego go świata oraz dowiedzieć się, w jaki sposób oraz w jakim celu powstały roboty.

W Retro Machina akcję obserwujemy z lotu ptaka. Eksplorując różnorodny świat, na który składają się cztery rozległe obszary, musimy mieć się na baczności, gdyż nie sterujemy walecznym robotem bojowym, lecz zwyczajną maszyną pracowniczą. Choć protagonista potrafi walczyć, ma też w zanadrzu kilka niezwykle przydatnych sztuczek, z których najważniejszą jest możliwość przejmowania kontroli nad innymi robotami. Wykorzystuje ją, by dostać się do trudno dostępnych miejsc, rozwiązywać liczne zagadki środowiskowe, a nawet wysługiwać się swoimi krewniakami do eliminacji trudniejszych do pokonania przeciwników, z którymi toczy dynamiczne starcia. Wśród adwersarzy znajdziemy zarówno słabsze roboty atakujące w grupach, jak i znacznie potężniejsze maszyny, na czele z bossami strzegącymi dostępu do kolejnych krain.

Retro Machina posiada barwną, ręcznie rysowaną grafikę utrzymaną w ciekawej, retrofuturystycznej stylistyce.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Intel Core i3 lub AMD FX 6300 procesor, 2GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GT 1030 lub AMD RX 550
Miejsce na dysku: 10 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5 lub AMD Ryzen 3
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GTX 1050 lub AMD RX 560
Miejsce na dysku: 10 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Wypal na płycie lub zamontuj plik .iso
3. Uruchom plik setup.exe i zainstaluj
4. Skopiuj crack do katalogu instalacyjnego
5. Zablokuj grę za pomocą firewalla, aby uniemożliwić jej próbę połączenia się z Internetem

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=IcgEvozHMy4
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-07-24 21:10:15 [Aktualizuj]
Napisano: 04.12.2021 09:22
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse