Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Retro Machina (2021) [PC] [ISO] [ENG]

Retro Machina (2021) [PC] [ISO] [ENG] torrent
Dodał: Ishimura
13.05.2021 05:38
Kategoria: Inne

Rozmiar: 2.95 GB
Seed'ów: 5
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...
Tytuł: Retro Machina
Gatunek: Akcja, Przygodowe, Niezależne
Producent: Orbit Studio
Wydawca: Super.com
Seria: Super.com
Data wydania: 12 maja 2021

...( Opis )...
Retro Machina to pełna akcji i eksploracji gra dla pojedynczego gracza osadzona w retrofuturystycznym świecie. Doświadcz podróży małego robota, rozwiązując złożone zagadki i odkrywając tajemnice dawno zapomnianego świata.
Na planecie ostało się tylko jedno miasto, które zamieszkują teraz wyłącznie roboty. Chronione szklaną kopułą Staranie wznosi się ponad niegdyś tętniący życiem region, a robotnicze maszyny robią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać metropolię. W tym celu każdy robot musi pełnić swoje obowiązki bezbłędnie, a wszelkie niedoskonałości muszą być odrzucane.

Wyrzucony na śmietnisko z powodu awarii samotny robot musi się podreperować. Jednak miasto postrzega teraz tego lojalnego robotnika jako zagrożenie, więc wszystkie roboty i systemy obronne Starania zwróciły się przeciwko dawnemu towarzyszowi. Korzystając z wyjątkowej zdolności sterowania maszynami w mieście, w tym wszelkimi robotami, które staną mu na drodze, mały robot próbuje naprawić się i znaleźć inteligentne formy życia.

Jednak wygląda na to, że na świecie nie ma już żadnych rozumnych istot. Ostały się tylko roboty zaprogramowane, aby sprzątać miasto dla zaginionych ludzi.

...( Wymagania Sprzetowe )...

Minimalne: Intel Core i3 2.0 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GT 1030 / Radeon RX 550 lub lepsza 10 GB HDD Windows 7

Rekomendowane: Intel Core i5 / AMD Ryzen 3 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 1050 / Radeon RX 560 lub lepsza 10 GB HDD Windows 10

...( Instalacja )...
1. Pobierz
2. wypakuj/zamontuj iso
3. Zainstaluj instalatorem
4. graj (mozesz zablokować gre w firewallu)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-01-06 11:07:39 [Aktualizuj]
Napisano: 12.08.2022 01:57
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse