Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: ARK Park VR Incl Update v1.03 (2018) [MULTi2-ENG] [ASIA] [PS4-MOEMOE] [PKG]

ARK Park VR Incl Update v1.03 (2018) [MULTi2-ENG] [ASIA] [PS4-MOEMOE] [PKG] torrent
Dodał: Ishimura
11.05.2021 05:26
Kategoria: PS4

Rozmiar: 11.50 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 1
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: Peacock Studio
wydawca: Studio Wildcard

Premiera:
====================
22 marca 2018
30 października 2018 pudełko PL
22 marca 2018 PSN

Gatunek: Przygodowe FPP dinozaury PlayStation VR eksploracyjne rzeczywistość wirtualna

Tryb gry: single player

Opis

ARK Park jest grą eksploracyjną opracowaną z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Tytuł czerpie garściami z dorobku ciepło przyjętego przez graczy ARK: Survival Evolved, a jego stworzenie wzięło na swoje barki należące do Snail Games Peacock Studio, we współpracy z zespołem Studio Wildcard. Produkcja została wydana między innymi na platformę PC i PS4.

User image

Mechanika
Akcja ARK Park została osadzona w niedalekiej przyszłości, kiedy to możliwe stało się wybudowanie futurystycznego parku jurajskiego. Trzon rozgrywki stanowią wycieczki po naturalnych środowiskach dinozaurów, jakie możemy odbywać zarówno na piechotę, jak i za kierownicą pojazdu lub też na grzbiecie wielkiego gada. Odwiedzane lokacje są zróżnicowane ich lista obejmuje zarówno tropikalną dżunglę, jak i ośnieżone, wysokogórskie szczyty, czy też rozległe stepy. W trakcie zabawy możemy zrobić użytek z aparatu fotograficznego, dzięki któremu uwieczniamy efektowne sceny z udziałem (niekiedy) gigantycznych istot, a także rozwiązywać nieskomplikowane zagadki zebranie genów ponad 100 gatunków owocuje zdobyciem dodatkowych informacji na ich temat, dostępnych w głównym holu tytułowego parku.

Ponadto, w grze zaimplementowano swoiste zoo, gdzie możemy bawić się ze stworzeniami, których geny udało nam się znaleźć mowa zarówno o głaskaniu, jak i karmieniu, czy nawet ich malowaniu. Podobnie jak w nastawionym na akcję oryginale, całość prezentowana jest w perspektywie FPP. Niemniej, w przeciwieństwie do niego, nie zaimplementowano tu systemu walki.

Dane Techniczne

DATE........: 2021/04
REGiON......: ASIA
PLATFORM....: PS4
SOURCE......: DISC
FORMAT......: .pkg
TiTLE iD....: CUSA11317
FiRMWARE....: 6.72
VERSiON.....: 1.00
GENRE.......: Adventure
FiLE NAME...: moe-apvr
FiLE SiZE...: 55x100M

< Text Languages >
EN,CHT

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

User image
User image
User image

https://www.youtube.com/watch?v=LitkPIjOtqA
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-10-17 09:00:16 [Aktualizuj]
Napisano: 28.11.2022 23:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse