Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Ranch Simulator [v 0.431] [MULTI-PL] [EarlyAccess] [Repack Chovka]

Ranch Simulator [v 0.431] [MULTI-PL] [EarlyAccess] [Repack Chovka] torrent
Dodał: S0RRYY
10.05.2021 14:57
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 4.29 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...
Tytuł: Ranch Simulator - Realistyczna gra wieloosobowa typu sandbox o zarządzaniu ranczem; Symulator gospodarowania, Zbierania plonów, Polowania i budowania
Gatunek: Symulacje, Wczesny dostęp
Producent: Toxic Dog
Wydawca: Excalibur Games
Seria: Excalibur Games
Data wydania: 4 marca 2021
Data wydania w fazie wczesnego dostępu:: 4 marca 2021
tabletka: GOLDBERG
Wersja: 0.431 Build 6652378

...( Opis )...

Kiedyś było chlubą twojego dziadka, jednak twoje rodzinne ranczo najlepsze czasy ma już za sobą i to ty musisz przywrócić mu świetność. To znajdujące się w odległej zalesionej dolinie zniszczone gospodarstwo będzie sprawdzianem twoich umiejętności. Musisz zamienić je w najlepsze ranczo w regionie – samotnie lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Odbuduj swoje ranczo
Czas nie był łaskawy dla twojego rodzinnego rancza, a przywrócenie mu dawnej świetności będzie wymagało czasu i pieniędzy. Kupuj narzędzia z miejscowego sklepu oraz rozmaite pojazdy z salonu, by ułatwić sobie prace remontowe. Odnów dom, wybierz zwierzęta do hodowli, a także zbuduj stodoły, zagrody i wybiegi, dzięki którym twój żywy inwentarz będzie bezpieczny.

Opiekuj się swoimi zwierzętami
Wielkie pomysły budowlane to jedno, ale jak za nie zapłacić? W tym celu musisz pokazać, że potrafisz gospodarować. By ranczo przynosiło dochody, trzeba się nim zajmować każdego dnia. Gdy już wybierzesz zwierzęta, musisz je regularnie karmić i poić, by były zdrowe. Skuteczna hodowla pomoże ci zwiększyć liczebność twoich stad, a im więcej masz produktów rolnych na sprzedaż, tym więcej otrzymasz pieniędzy za swoją ciężką pracę.

Ruszaj na polowanie
Poza granicami twojego wspaniałego gospodarstwa czeka na ciebie otwarty świat pełny dzikich zwierząt. Więc gdy będziesz mieć ochotę na odrobinę relaksu, to może chwycisz za swój niezawodny karabin i ruszysz do lasu zapolować na jelenie czy niedźwiedzie? Pamiętaj jednak, że dzicz rządzi się własnymi prawami, a ty nie będziesz jedynym myśliwym w okolicy. Czasami twój bystry wzrok i pewna ręka przydadzą się również na ranczu, gdzie trzeba będzie powstrzymać wygłodniałe wilki przed zamienieniem twojego marzenia w koszmar.


...( Wymagania Sprzetowe )...


Minimalne:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 10 (64-bit versions only)
Procesor: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon RX 470
DirectX: Wersja 12
Miejsce na dysku: 15 GB dostępnej przestrzeni...( Instalacja )...
Pobierz grę
Zainstaluj
graj śmiało
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-07-18 10:57:55 [Aktualizuj]
Napisano: 01.12.2021 17:07
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse