Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Partisans.1941-SKIDROW 2020 [PL] [iso]

Partisans.1941-SKIDROW 2020 [PL] [iso] torrent
Dodał: Ishimura
27.04.2021 06:22
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 7.72 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 360

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Alter Games
wydawca: Daedalic Entertainment
data wydania gry: 14 października 2020

Opis
Partisans to skradankowa taktyczna strategia osadzona w realiach II wojny światowej. Produkcję opracował rosyjski zespół Alter Games, założony przez weteranów branży, którzy pracowali wcześniej nad takimi projektami jak Silent Storm, Allods Online czy seria Blitzkrieg. Fabuła Akcja Partisans toczy się na froncie wschodnim II wojny światowej. Gracze obejmują dowództwo nad kilkuosobowym oddziałem radzieckich partyzantów, próbujących walczyć z siłami niemieckimi przeprowadzającymi ofensywę na obwód moskiewski. Tworząc scenariusz, autorzy inspirowali się opowieściami prawdziwych ludzi biorących udział w tym konflikcie. Podczas zabawy musimy regularnie podejmować trudne moralnie decyzje, np. czy pomóc grupie cywili, jednocześnie ryzykując wykrycie przez wroga.

Partisans to taktyczna strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym (z opcją pauzy). Produkcja nie oferuje bitew toczonych na dużą skalę, zamiast tego stawiając na skradankowy styl rozgrywki spopularyzowany przez serię Commandos. Kierowany przez gracza oddział zawsze jest gorzej wyszkolony, słabiej wyposażony i mniej liczny niż siły niemieckie. Dlatego otwarte bitwy szybko kończą się śmiercią naszych podwładnych. Aby odnosić sukcesy, konieczne jest ciche wykonywanie zadań i unikanie wykrycia. Przewagę wroga musimy zminimalizować pomysłowością, np. wykorzystując lepszą wiedzę o terenie, polegając na pomocy miejscowej ludności czy zastawiając pułapki. Kluczową rolę w rozgrywce odgrywa także oświetlenie oraz warunki pogodowe. Kampania toczy się na przestrzeni wielu miesięcy, a zmieniające się pory roku wpływają na przebieg misji. Zabawę urozmaicają elementy survivalowe: gracz musi gromadzić zapasy i oszczędnie nimi gospodarować. Konieczne jest także wybudowanie ukrytego obozowiska, gdzie leczymy rannych, werbujemy nowych członków ruchu oporu i szkolimy rekrutów.

Partisans oferuje atrakcyjną trójwymiarową, stylizowaną oprawę graficzną, która dzięki przytłumionym kolorom dobrze oddaje klimat opowiadanej histo

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 SP 1 (64bit)
Procesor: Intel Core i3 - 8100 / AMD Ryzen 3 2200G
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7790
Miejsce na dysku: 10 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 (64bit)
Procesor: Intel Core i7-8700K / AMD Ryzen 7 3700X
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB / Radeon RX 590
Miejsce na dysku: 10 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Wypal na płycie lub zamontuj plik .iso
3. Uruchom plik setup.exe i zainstaluj
4. Zablokuj grę za pomocą firewalla, aby uniemożliwić jej próbę połączenia się z Internetem.
5. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=cBvQ1IiURtU
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-07-06 19:18:41 [Aktualizuj]
MorwaJa
MorwaJa
Napisano: 2021-04-27 17:46
 
CO TO ZA WERSJA GRY ?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse