Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Hobo Tough Life [v 1.00.019] [MULTI-PL]=2021=[RePack FitGirl]

Hobo Tough Life [v 1.00.019] [MULTI-PL]=2021=[RePack FitGirl] torrent
Dodał: jedrus78
22.04.2021 17:48
Kategoria: Przygodowe

Rozmiar: 4.08 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 4

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...
Title: Hobo: Tough Life
Genre: Adventure, Indie, RPG, Simulation
Developer: Perun Creative
Publisher: Perun Creative
Release Date: Apr 12, 2021
Early Access Release Date: Jul 25, 2017...( Opis )...
Hobo: Tough Life pomimo reprezentowania gatunku survival kładzie duży nacisk na aspekty fabularne oraz narrację. Całość gry możemy przejść samemu lub ze znajomymi, a za jej powstanie odpowiada czeskie studio Perun Creative.

W Hobo: Tough Life całość rozgrywki obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. Tytuł obfituje w liczne mechaniki survivalowe, dostosowane do settingu produkcji. Oprócz zaspokajania głodu musimy też pilnować, by naszemu bohaterowi było ciepło, sucho oraz by dbał o higienę osobistą i czystość ubrań. Do tego dochodzi też zwiększające się ryzyko zachorowania w razie obniżonej temperatury ciała oraz konieczność wydalania pokarmów. Nasze zadanie będzie utrudnione przez nadchodzącą zimę – żeby ją przetrwać, musimy zebrać odpowiedni sprzęt, materiały i zapasy. Przy odrobinie szczęścia uda nam się z ich pomocą dotrwać do kolejnej wiosny. Protagonista nie jest ograniczony do spania na ławkach w parku czy w zaułkach. Zdobyte surowce da się wykorzystać do zbudowania prowizorycznego dachu nad głową czy ścianek osłaniających przed wiatrem, a całość możemy wykończyć za pomocą znalezionych w śmietnikach mebli. Przemieszczanie się po mieście ułatwia nam ręcznie rysowana przez protagonistę mapa, aktualizowana w miarę docierania w kolejne miejsca. Połączono ją z dziennikiem zadań, które otrzymujemy od spotykanych postaci niezależnych. Wykonując je, dostajemy możliwość kupowania prostych perków dla naszej postaci, pozwalających np. na zdobywanie więcej przydatnych przedmiotów wśród przeszukiwanych śmieci czy zwiększających nasze szanse na wyżebranie pieniędzy u przechodniów. Wszelakie surowce da się zdobyć też nielegalnie. Gra pozwala na dobieranie się do różnych zamkniętych pomieszczeń czy pojemników poprzez mechanikę otwierania zamków, przeszukiwanie kieszeni innych ludzi za pomocą opcji kradzieży dostępnej w menu dialogowym, a nawet na zastraszanie i bicie, a następnie przeszukiwanie pokonanych osób. Musimy przy tym uważać, bo jeśli zostaniemy przyłapani, to trafimy do aresztu, gdzie stracimy zgromadzony dobytek. Broń warto jednak mieć przy sobie niezależnie, czy zdobywamy przedmioty uczciwie czy nie, gdyż inni bezdomni lub przestępcy mogą chcieć wyżyć się na nas.
...( Wymagania Sprzetowe )...

Minimalne: Intel Core i3-4340/AMD FX-6300 6 GB RAM karta grafiki GeForce GTX 660/AMD Radeon 7850 20 GB HDD Windows 7/8.1/10 64-bit

Rekomendowane: Intel Core i5-2500K/AMD FX-8370 8 GB RAM karta grafiki GeForce GTX 970/AMD R9 380X 20 GB HDD Windows 7/8.1/10 64-bit

...( Instalacja )...
1. Pobierz gre
2. Uruchom setup.exe w celu instalacji repacka
3. Po instalacji gra gotowa do uzytku

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-07-09 23:46:54 [Aktualizuj]
Napisano: 18.09.2021 07:41
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse