Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Stellaris Galaxy Edition [v 3.0.2(91c1) + DLCs] (2016) [RePack Pioneer]

Stellaris Galaxy Edition [v 3.0.2(91c1) + DLCs] (2016) [RePack Pioneer] torrent
Dodał: krisboski
21.04.2021 14:55
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 4.71 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...
Tytuł: Stellaris: Galaxy Edition + ALL DLC
Gatunek: Symulacje, Strategie
Producent: Paradox Development Studio
Wydawca: Paradox Interactive
Seria: Stellaris
Data wydania: 3 kwietnia 2017
Język: PL[Multi]
Crack: GOLDBERG
Wersja gry: 3.0.2 (91c1) + all DLCs (REPACK)


...( Opis )...

Stellaris to kosmiczna strategia czasu rzeczywistego (z opcją aktywnej pauzy), opracowana przez studio Paradox Development, twórców między innymi cyklu Europa Universalis czy dobrze ocenianej serii Crusader Kings. Produkcja reprezentuje podgatunek grand strategy i kładzie nacisk na eksplorację pokaźnych rozmiarów galaktyki oraz tworzenie potężnego międzyplanetarnego imperium.

Rozgrywkę w Stellaris rozpoczyna się od wybrania własnej rasy. Producenci stworzyli wiele gotowych nacji, jeśli jednak okażą się niezadowalające, to do dyspozycji gracza został oddany specjalny kreator, za pomocą którego można dostosować wygląd jej przedstawicieli oraz zdefiniować prezentowane przez nią cechy. Dodatkowo w edytorze można dobrać szereg innych parametrów, jak planeta macierzysta, ustrój imperium, typ rządu oraz jego etyka, a także pierwszy władca. Określamy również pochodzenie swojej rasy: wśród kilkunastu opcji są takie możliwości jak postapokalipsa (prowadzimy cywilizację, która przeżyła zagładę) czy sądny dzień (nasza rasa mieszka na niestabilnej planecie, która w przyszłości eksploduje). Co ciekawa, z puli stworzonych przez nas imperiów korzysta również sterowany przez komputer przeciwnik, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby w czasie drugiej czy trzeciej gry spotkać nasze poprzednie imperium.

Następnie gracz może ruszyć na podbój ogromnej, proceduralnie generowanej mapy i budować swoje galaktyczne imperium. Wpływać można na nie na różnych płaszczyznach, dzięki opracowywaniu technologii z trzech głównych nurtów: społeczeństwa, inżynierii lub fizyki. Dodatkowo gracz ma do dyspozycji szereg edyktów, które może wydać w celu osiągnięcia konkretnych efektów – tak na obszarze całego imperium, jak i dla pojedynczych planet.

Oczywiście nie na samym podboju opiera się imperium. Należy także zadbać o jego sprawy wewnętrzne. Gracz musi kontrolować jednocześnie wiele czynników, takich jak zapasy żywności, nauka, reformy, handel czy wydobycie minerałów. Najważniejszym z tych aspektów jest jednak energetyka. Zapewnienie odpowiedniej ilości kredytów energetycznych gwarantuje funkcjonowanie wszystkich budynków oraz okrętów w imperium. W produkcji nie brakuje także możliwości tworzenia własnych w pełni funkcjonalnych statków kosmicznych. Do tego celu oddano specjalne narzędzie, za pomocą którego można projektować okręty: dopasować do siebie szereg różnych modułów w celu uzyskania pożądanych parametrów. Wraz z postępami badań nad uzbrojeniem rosną możliwości budowy.

W czasie rozgrywki spotkać można inne cywilizacje, które cechują się różnym nastawieniem do naszej rasy oraz wewnętrzną sytuacją polityczną. Stellaris oddaje w ręce graczy rozbudowany system dyplomacji, który umożliwia nawiązywanie z nimi całego spektrum kontaktów: od porozumień badawczych, umów migracyjnych, przez sojusze militarne, wasalizację, federację po rozbudowany system wojen oparty na casus belli oraz roszczeniach.

Eksploracja oraz fabuła w Stellaris oparte są o system anomalii. Nasze statki badawcze przeczesują sąsiednie układy, powiększając naszą wiedzę o galaktyce. Anomalie to rozmaite zdarzenia, które mogą przynieść zarówno korzyści, jak i szkodę. Niemożliwe jest przy jednokrotnym przejściu gry zbadanie wszystkich anomalii, dlatego fabuła i eksploracja odznaczają się dużą regrywalnością. W późniejszym etapie gry zawarto również tzw. mechanikę kryzysu. Wszystkie imperia w galaktyce zostają wówczas wystawione na próbę wobec jakiegoś zazwyczaj potężnego zagrożenia. Kryzysy zazwyczaj diametralnie odmieniają sytuację polityczną na mapie, przyczyniając się do zagłady wielu nacji.


...( Wymagania Sprzetowe )...
System operacyjny: Windows® 7 SP1 64 Bit
Procesor: Intel® iCore™ i3-530 or AMD® FX-6350
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia® GeForce™ GTX 460 or AMD® ATI Radeon™ HD 5870 (1GB VRAM), or AMD® Radeon™ RX Vega 11 or Intel® HD Graphics 4600
DirectX: Wersja 9.0c
Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: Direct X 9.0c- compatible sound card
Dodatkowe uwagi: Controller support: 3-button mouse, keyboard and speakers. Special multiplayer requirements: Internet Connection or LAN for multiplayer.

...( Instalacja )...
1. Pobierz całą grę
2. Uruchom instalacje repacku klikając na setup.exe
3. Zainstaluj
4. Graj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-21 14:55:04 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 10:01
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse