Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Hitchhiker: A Mystery Game v 1.0.55 [RePack FitGirl] 2021 [ENG]

Hitchhiker: A Mystery Game  v 1.0.55 [RePack  FitGirl] 2021 [ENG] torrent
Dodał: Ishimura
21.04.2021 04:54
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 918.17 MB
Seed'ów: 169
Leecher'ów: 7
Pobrań: 5604

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Data wydania: 15 kwietnia 2021 r
Gatunek: Przygodowe, FPP, 3D
Deweloper: Mad About Pandas
Wydawca: Versus Evil
Platforma: PC
Silnik: Unity
Oceny użytkowników Steam: za mało ocen

Opis

Hitchhiker jest narracyjną grą przygodową opowiadająca o podróżowaniu autostopem i poznawaniu samego siebie. Za tą oryginalną produkcją stoi studio Mad About Pandas, natomiast jej wydaniem zajęła się firma Versus Evil.

Głównym bohaterem gry Hitchhiker jest tytułowy autostopowicz. Dotknięty amnezją mężczyzna nie zna swojej tożsamości, nie wie, w jakich okolicznościach stracił pamięć, ani też dokąd powinien się udać. Próbując rozwikłać zagadkę własnej przeszłości, mężczyzna wsiada do pięciu kolejnych samochodów i wraz z ich kierowcami podróżuje po opustoszałej amerykańskiej autostradzie, podążając śladem osoby, która w jakiś sposób wydaje mu się znajoma. Po drodze nasz podopieczny bierze udział w wydarzeniach, które każą mu zakwestionować otaczającą go rzeczywistość.

W Hitchhiker akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). W trakcie rozgrywki odbywamy podróże w pięciu samochodach, w towarzystwie pięciu zupełnie różnych osób od spokojnego rolnika po kelnerkę wracającą z pracy. Podczas przejażdżek musimy słuchać naszych rozmówców, a także uważnie rozglądać się po otoczeniu. Źródłem wskazówek mogą bowiem okazać się dla nas zarówno opowieści z życia każdego z kierowców, jak i najbliższe otoczenie autostrady (jak stojące przy niej billboardy), a nawet potencjalnie nieistotne drobnostki pokroju znalezionego pudełka zapałek. Od czasu do czasu wybieramy też kwestie dialogowe. W ten sposób nie tylko popychamy rozmowę na pożądany przez nas tor, lecz także odkrywamy mroczne sekrety głównego bohatera.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7 SP1 x64 lub nowszy
Procesor: Intel Core i3 2,00 GHz lub lepszy
Pamięć: 2 GB
Grafika: NVIDIA GeForce 450 lub lepsza
DirectX: 11
Miejsce na dysku: 1,8 GB

Opis instalacji

zainstaluj
graj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-29 17:26:52 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 08:40
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse