Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Pummel Party (v.1.11.1a) by Pioneer 2021 [ENG] [exe]

Pummel Party (v.1.11.1a) by Pioneer 2021 [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
21.04.2021 04:50
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Rebuilt Games
wydawca: Rebuilt Games
data wydania gry: 20 września 2018

Opis
Pummel Party to internetowa i lokalna gra towarzyska dla 4-8 graczy. Pummeluj znajomych lub sztuczną inteligencję, używając szerokiej gamy absurdalnych przedmiotów w trybie planszowym i rywalizuj, aby zniszczyć przyjaźnie w zabawnej kolekcji minigier. WIELOOSOBOWY ONLINE I LOKALNY Graj, jak chcesz. Pummel Party pozwala od 1 do 8 graczy rywalizować zarówno online, jak i lokalnie na tym samym ekranie. Niezależnie od tego, czy jest to online, czy osobiście, ta sama przyjaźń psuje zabawę.

Tutaj może być tylko jeden zwycięzca i wiesz, że to musisz być Ty Walcz w niebezpiecznym terenie, aby zdobyć arsenał broni i przedmiotów i wykorzystaj je w dowolny sposób, aby zapewnić sobie zwycięstwo nad przyjaciółmi.

To koniec wojny Użyj szeregu absurdalnych broni i przedmiotów, aby wywalczyć sobie drogę do zwycięstwa. Od prostej rękawicy do uderzania? po absurdalne zdalnie sterowany bakłażan? - przedmioty w Pummel Party doprowadzą do wielu zabawnych i wywołujących wściekłość chwil. Zmiażdżenie aspiracji znajomych do wygrywania nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej satysfakcjonujące

Zniszczyłeś już wszystkie swoje przyjaźnie lub po prostu musisz uzupełnić listę Pummel Party obejmuje pełną integrację z botami, co oznacza, że nadal możesz grać lub ćwiczyć Pummel Party z dowolną liczbą prawdziwych graczy.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Dual Core 2.4Ghz
Pamięć: 3 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400
Miejsce na dysku: 1 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Zainstaluj grę za pomocą setup .exe
3. Graj

Jak grać online:
1. Zainstaluj Network Fix z folderu Multiplayer
2. Uruchom Steam .
3. Dodaj darmową grę Cube Racer do swojego konta Steam (Start - Uruchom (lub Win + R) => steam: // install / 705210 (możesz
odinstalować grę po pobraniu gry)
4. Otwórz PummelParty .exe .

Tworzenie serwera do gry:
1. Gra online => Utwórz grę => Utwórz => Jedziemy w ustawieniach gry i parametrach serwera => Wysyłamy znajomemu zaproszenie do
gry (poprzez zaproszenie Steam w prawy górny róg gry) => Czekamy na gotowość i rozpoczynamy grę.

Łączenie się z serwerami:
2. Przyjmujemy zaproszenie za pośrednictwem systemu znajomych Steam.

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=oiYG0Ov5jKE
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-14 04:50:01 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 09:15
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse