Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Rogue State Revolution RePack FitGirl 2021 [ENG]

Rogue State Revolution RePack FitGirl 2021 [ENG] torrent
Dodał: Ishimura
21.04.2021 03:38
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 996.07 MB
Seed'ów: 77
Leecher'ów: 1
Pobrań: 5268

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Data wydania: 18 marca 2021 r
Gatunek: strategia, izometryczny, 3D, w czasie rzeczywistym
Deweloper: LRDGames
Wydawca: Modern Wolf
Platforma: PC
Silnik: Godot Engine

Opis

Rogue State Revolution to ekscytująca gra strategiczna od Little Red Dog Games. Zupełnie nowy i przeprojektowany Rogue State, przygotuj się na bardzo wymagający geopolityczny thriller roguelike przeznaczony zarówno dla długoletnich fanów, jak i nowo przybyłych. Przejmij kontrolę nad prezydencją i odbuduj, zreformuj i przygotuj się na nowe wyzwania, gdy Wspaniała Ludowa Republika Basenji staje się nowym politycznym, gospodarczym i kulturalnym punktem zapalnym. Cechy Proceduralne generowanie map sprawi, że każdy bieg będzie wyjątkowy - więc nie bądź zbyt wygodny.

Wyznacz ministrów, aby pomogli w zarządzaniu różnymi elementami twojego dumnego narodu. Spraw, by były zbyt popularne, a w następnych wyborach możesz zostać zastąpiony.

Zwróć uwagę na swoich doradców, którzy poświęcili się pomaganiu w sukcesie rządów prezydenckich.

Buduj drogi, rozwijaj infrastrukturę i rozwijaj przemysł. Zarządzaj 5 różnymi prowincjami, z których każda ma własne tło kulturowe, typy wyborców i oczekiwania.

Wybierz użycie dyplomacji, aby zawrzeć sojusze z sąsiednimi krajami i rozwinąć trwałe relacje z międzynarodowymi potęgami, takimi jak USA, Chiny czy Rosja - lub pójść sam.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7 lub nowszy
Procesor: Intel Core i3 6100 / AMD X4 750K lub lepszy
Pamięć: 8 GB
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 670 (2 GB) lub lepsza
DirectX: 11
Miejsce na dysku: 1,7 GB (3,2 GB w momencie instalacji przepakowania)

Opis instalacji

zainstaluj
graj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-24 19:26:07 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 10:13
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse