Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Satisfactory (v.0.4.1.0 b150216) by Pioneer 2019 [PL] [exe]

Satisfactory (v.0.4.1.0 b150216) by Pioneer 2019 [PL] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
20.04.2021 05:32
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 5.13 GB
Seed'ów: 36
Leecher'ów: 15
Pobrań: 159

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Coffee Stain Studios
wydawca: Coffee Stain Studios
data wydania gry: 19 marca 2019 Wczesny Dostęp

Opis
Satisfactory jest FPS-em z elementami strategii ekonomicznej i gry symulacyjnej, opracowanym przez zespół Coffee Stain Studios ekipę, która wcześniej dostarczyła między innymi serię Sanctum oraz bestsellerowy Symulator kozy. Produkcja powstała z myślą o platformie PC. Fabuła W trakcie zabawy w Satisfactory wcielamy się w pracownika korporacji Ficsit, która zajmuje się prowadzeniem badań naukowych i wdrażaniem nowych technologii. Biorąc udział w programie Save The Day, zostajemy wysłani na jedną z odległych planet, by tam realizować założenia ściśle tajnego projektu nazwanego Project Assembly. Naszym zadaniem jest stworzenie potężnego, zautomatyzowanego kompleksu fabrycznego.

W trakcie zabawy w Satisfactory na platformie PC akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Twórcy oddają do naszej dyspozycji otwarty świat o powierzchni trzydziestu kilometrów kwadratowych ważnym elementem rozgrywki jest eksploracja, gdyż tylko w ten sposób możemy znaleźć surowce służące do wznoszenia budynków, konstrukcji rozmaitych urządzeń i budowy linii produkcyjnych. Z uwagi na fakt, że wytwarzane przez nas dobra z czasem zwiększają swoje rozmiary, warunkiem koniecznym do osiągnięcia sukcesu jest nieustanna rozbudowa kompleksu i zapewnienie mu odpowiednio wydajnych źródeł zasilania. Jako że w miarę postępów fabryka staje się prawdziwym molochem, na znaczeniu zyskują tak pojazdy (pokroju samochodów typu buggy, ciężarówek i pociągów), jak i wiszące chodniki czy skocznie, które ułatwiają nawigację i przemieszczanie się pomiędzy odległymi punktami. Sprawę potrafi jednak skomplikować tutejsza fauna. Choć wśród stworzeń szwendających się po powierzchni planety nie brakuje spokojnych istot nadających się do oswojenia, przemierzając dzikie ostępy często natykamy się także na agresywne, przerośnięte drapieżniki w trakcie spotkania z jednym z nich zazwyczaj nie pozostaje nam nic innego, jak zrobić użytek z broni palnej.

Trójwymiarowa grafika Satisfactory prezentuje wysoki poziom wykonania poszczególne elementy fabryki są pełne detali, a otoczenie porasta gęsta roślinność

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 (64-Bit)
Procesor: i5-3570 3.4 GHz 4 Core
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Dedicated graphics card, GTX 770 2GB
Miejsce na dysku: 15 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Zainstaluj grę za pomocą setup .exe
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=QvWaV4qshZQ
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-20 10:37:05 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 09:58
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse