Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Ashwalkers.(v.1.0.0.2final)-GOG 2021 [ENG] [exe]

Ashwalkers.(v.1.0.0.2final)-GOG 2021 [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
20.04.2021 04:28
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 8.43 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 2
Pobrań: 365

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Nameless XIII
wydawca: Plug in Digital / Dear Villagers / Playdius
data wydania: 15 kwietnia 2021

Opis
Ashwalkers: A Survival Journey (pierwotnie zwana Cendres: A Survival Journey) to przygodowa gra akcji w konwencji postapokalipsy, z mocno zarysowanymi elementami survivalu. Produkcja kładzie też duży nacisk na opowiadaną historię inspiracją dla jej powstania były tzw. książki Choose Your Adventure? (takie, w których czytelnik ma wpływ na dalszy kształt opowieści). Tytuł został opracowany przez studio Nameless XIII założone przez Hervego Bonina (współzałożyciela Dontnod Entertainment). Wydawcą jest firma Dear Villagers. Fabuła Akcja Ashwalkers: A Survival Journey rozgrywa się w świecie, który 200 lat wcześniej został zniszczony przez wybuch olbrzymiego wulkanu. Gracz kontroluje czterech bohaterów, którzy starają się jakoś przetrwać w niesprzyjających warunkach.

W Ashwalkers akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej. Podstawą rozgrywki jest eksplorowanie lokacji i pozyskiwanie różnego rodzaju zasobów koniecznych do przetrwania (leków, jedzenia, broni). Kontrolujemy równocześnie cztery postacie i musimy dbać zarówno o ich zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. W czasie podróży napotykamy na różnego rodzaju wyzwania i zagrożenia, z którymi musimy sobie radzić, wykorzystując unikatowe umiejętności poszczególnych bohaterów. W miarę postępów w rozgrywce gracz stopniowo poznaje też coraz lepiej postacie i może kształtować relacje pomiędzy nimi. Ważną rolę w produkcji Nameless XIII odgrywa też opowiadana historia, którą możemy kształtować, podejmując szereg trudnych wyborów. W zależności od naszych decyzji, opowieść za każdym razem wygląda nieco inaczej warto odnotować, że jednorazowe przejście Ashwalkers zajmuje około dwóch godzin, a gra oferuje aż 34 odmienne zakończenia.

Ashwalkers posiada ciekawą, trójwymiarową oprawę graficzną. Produkcja wykorzystuje tzw. technikę cel-shadingu (jest stylizowana na film animowany). Dodatkowo dzieło jest w głównej mierze czarno-białe, choć niektóre elementy interfejsu i świata są wyświetlane w kolorze czerwonym (jest to ten sam zabieg, który bywa stosowany w niektórych filmach np. w serii Sin City).

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7
Procesor: NVIDIA GeForce GTX 670 2GB VRAM
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Intel Core i5-2400 3.1 GHz lub AMD FX-6300 3.5 GHz
Miejsce na dysku: 10 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_ashwalkers_1.0.0.2final_(46355).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=HMvJvWuIyg8
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-05-07 08:04:59 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 10:07
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse