Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Medieval Dynasty (v.0.5.0.0)-Goldberg 2020 [PL] [exe]

Medieval Dynasty (v.0.5.0.0)-Goldberg 2020 [PL] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
20.04.2021 04:08
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 2.40 GB
Seed'ów: 12
Leecher'ów: 0
Pobrań: 10

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Render Cube
wydawca: Toplitz Productions
data premiery gry: 17 września 2020 Wczesny Dostęp

Opis
Medieval Dynasty to intrygująca gra z pogranicza RPG akcji i symulatora życia z elementami survivalu oraz strategii, stworzona przez polskie studio Render Cube. Jest to druga produkcja łódzkiego zespołu i zgoła odmienna od jego debiutanckiego projektu: wyścigów gokartów Monster League z 2018 roku. Tym razem Polacy stworzyli realistyczną grę osadzoną w średniowieczu, przypominającą czeskie Kingdom Come: Deliverance. Tytuł jest też kolejną odsłoną cyklu Dynasty firmy Toplitz Productions, aczkolwiek wyraźnie odmienną od swoich poprzedników.

Głównym bohaterem jest osiemnastoletni chłop, który opuszcza swój dom, aby znaleźć pracę i wejść w dorosłość. Protagonista liczy na pomoc doświadczonego wuja, niestety okazuje się, że krewny nie żyje już od jakiegoś czasu. Dzięki pomocy lokalnego kasztelana młodzieniec otrzymuje kawałek ziemi i postanawia sam zadbać o swoją przyszłość, mając ambitny plan założenia własnej osady i zdobycia renomy w okolicy.

Założenia rozgrywki w Medieval Dynasty przywodzą na myśl Kingdom Come Deliverance czeskiego studia Warhorse. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP), a rozgrywka skupia się na eksplorowaniu otwartego świata gry. W nim znajdziemy postacie niezależne, które mogą zlecić nam rozmaite zadania, ale też dzikie zwierzęta. Początek przypomina typowe produkcje survivalowe: staramy się zadbać o podstawowe potrzeby bohatera, dostarczając mu wody i pożywienia, polując oraz uprawiając rolę. Z czasem znajdujemy materiały potrzebne do wytworzenia pierwszych narzędzi oraz zbudowania prostego domu, który zapewni nam schronienie. Głównym celem gry jest stworzenie własnej wioski, a z czasem przekształcenie jej w prosperujące miasto. W grze znajdziemy 18 rodzajów budynków, które będziemy mogli rozwijać wraz z odblokowywaniem kolejnych opcji z drzewka umiejętności bohatera. Zabawę urozmaicają liczne questy poboczne i wyzwania, jak również możliwość założenia własnej dynastii możnowładców. Wiąże się z tym specjalny system reputacji, przejawiający się zainteresowaniem króla naszą dynastią. W każdym przypadku nasze decyzje mają istotne przełożenie na rozgrywkę. Ponadto wraz z rozwojem osady będziemy musieli zadbać o gospodarkę, handlując z sąsiadami oraz dbając o samopoczucie poddanych.

Trójwymiarowa oprawa wizualna Medieval Dynasty stawia na realizm. Świat gry zmienia się wraz z naszymi działaniami (tytuł pozwala na interakcję z wieloma obiektami, np. drzewami, kamieniami etc.), a dynamiczna pogoda i pory roku również nie pozostają bez wpływu na rozgrywkę. Po krainie przemieszczają się dzikie zwierzęta, nie tylko wiernie odtworzone, ale też wchodzące między sobą w podobnie interakcje, co ich rzeczywiste odpowiedniki. Całość oparto na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu grafika prezentuje zasadniczo wysoki poziom.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Procesor: 3 GHz Quad Core Processor
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: DirectX 11 compatible GPU, 4GB (GeForce GTX 970 / Radeon RX 480)
Miejsce na dysku: 10 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: 4 GHz Quad Core Processor
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: DirectX 11 compatible GPU, 6GB (GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580)
Miejsce na dysku: 10 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku Medieval_Dynasty_v0.5.0.0_setup.exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

DLC:
.Digital Supporter Pack

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=ST14nkbbY4c
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-05-07 19:03:28 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 09:13
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse