Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Teardown [v.0.7.0].[EarlyAccess].[ENG].2020.[RePack]

Teardown [v.0.7.0].[EarlyAccess].[ENG].2020.[RePack] torrent
Dodał: xUvvUx
18.04.2021 23:10
Kategoria: Inne

Rozmiar: 1.24 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 64

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...
Tytuł: Teardown
Gatunek: Akcja, Niezależne, Symulacje, Strategie, Wczesny dostęp
Producent: Tuxedo Labs
Wydawca: Tuxedo Labs
Data wydania: 29 października 2020
Data wydania w fazie wczesnego dostępu:: 29 października 2020
Wersja: v0.7.0 [Early Access]


...( Opis )...
Teardown jest grą zręcznościowo-logiczną, w której wcielamy się w złodzieja wykonującego niebezpieczne skoki. Cechą charakterystyczną tej produkcji są imponujące możliwości destrukcji otoczenia, osiągnięte m.in. dzięki wykorzystaniu grafiki opartej na wokselach (rozwiązanie znane m.in. z Minecrafta). Za opracowanie i wydanie tego tytułu odpowiada firma Tuxedo Labs.

Główny bohater gry Teardown pracuje w firmie, której długi rosną z dnia na dzień. Problemy z terminowymi wypłatami oraz konieczność zapewnienia sobie dodatkowego źródła dochodu zmuszają go do nawiązania współpracy z coraz bardziej podejrzanymi osobami i wykonywania mniej lub bardziej nielegalnych zleceń. Protagonista z czasem staje się wykwalifikowanym złodziejem, któremu niestraszna jest zarówno kradzież samochodów oraz wysadzanie sejfów, jak i burzenie całych budynków.

W Teardown akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Filarem rozgrywki jest wykonywanie skoków, z których każdy wymaga opracowania planu wejścia do danego budynku czy kompleksu, a następnie dotarcia do cennych „fantów”. Musimy też oczywiście zadbać o drogę ucieczki – w momencie, w którym podnosimy przedmiot będący celem skoku, rozbrzmiewa bowiem alarm zmuszający nas do błyskawicznego ulotnienia się z miejsca zbrodni. Jedną z podstawowych mechanik, z których korzysta gracz, jest możliwość wpływania na kształt otoczenia. Możemy wchodzić w interakcję z przeróżnymi obiektami (np. układać skrzynie w taki sposób, by umożliwić sobie dostanie się do miejsca położonego wyżej), a także niszczyć niemal wszystko, co znajduje się na mapie. Do tego ostatniego wykorzystujemy przeróżne narzędzia odblokowywane w miarę postępów – od młotka, przez pojazdy, skończywszy na ładunkach wybuchowych. Teardown ma przyjemną dla oka oprawę graficzną opartą na wokselach. Całość jest utrzymana we względnie realistycznej stylistyce i wzbogacona atrakcyjnym oświetleniem (gra korzysta z ray tracingu). Na uwagę zasługuje również silnik fizyczny, który dba o realistyczne zachowanie cieczy, ognia, dymu oraz walących się ścian. Podobać się może także udźwiękowienie – produkcja Tuxedo Labs wykorzystuje technologię Path Tracingu do stworzenia realistycznej symulacji dźwiękowej.


...( Wymagania Sprzetowe )...
Minimalne:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Quad Core CPU
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 or similar. 3 Gb VRAM.
Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
Dodatkowe uwagi: Intel integrated graphics cards not supported.
...( Instalacja )...
1. Pobierz całą grę
2. Uruchom instalacje klikając na setup.exe
3. Wybierz miejsce zainstalowania itd.
4. Możesz graćOcena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-11-15 19:06:30 [Aktualizuj]
Napisano: 01.12.2021 16:24
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse