Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: The Binding of Isaac Repentance [v4.0.2]

The Binding of Isaac Repentance [v4.0.2] torrent
Dodał: kartkowy
17.04.2021 17:51
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 1.45 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 2
Pobrań: 45

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...
Tytuł: The Binding of Isaac: Repentance
Gatunek: Akcja
Producent: Nicalis, Inc., Edmund McMillen
Wydawca: Nicalis, Inc.
Seria: Binding of Isaac
Data wydania: 4 listopada 2014
Jezyk: ENG
VERSION: 4.0.2 (07.04.2021)

Gra zawiera:
The Binding of Isaac: Rebirth - Soundtrack
The Binding of Isaac: Afterbirth
The Binding of Isaac: Afterbirth+
The Binding of Isaac: Repentance


...( Opis )...
The Binding of Isaac to strzelanka roguelike, w której przemierzamy generowane losowo podziemia. Ich struktura przypomina lokacje pojawiające się w grze The Legend of Zelda. Z kolei zastosowane tu sterowanie opiera się na rozwiązaniach znanych z takich produkcji jak Robotron czy Smash TV. W przeciwieństwie do większości gier z elementami RPG, w The Binding of Isaac nie występuje standardowy model zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia.

W trakcie wędrówki gracz znajduje szereg przedmiotów, które poprawiają jego umiejętności oraz pomagają w rozwiązywaniu klasycznych zagadek. Każdy etap zawiera sklep, pomieszczenia z ukrytymi skarbami, potężnego bossa oraz inne sekretne lokacje, pełne unikatowych przedmiotów. Wśród nich możemy wyróżnić specjalne wzmocnienia broni czy artefakty, które na stałe zapewniają nam dodatkowe bonusy. Większość z występującego w grze ekwipunku da się ze sobą łączyć, więc wraz z postępem fabuły stajemy się coraz potężniejsi, a także zmienia się wygląd postaci.

Dużą rolę w The Binding of Isaac odgrywają także przedmioty służące do rozwiązywania prostych zagadek. Obiekty, które wykorzystamy w tym celu obejmują między innymi monety, bomby, klucze, serca oraz karty. Można je zastosować na szereg sposobów, wpływając tym samym na przebieg rozgrywki. Oprawa audiowizualna nie odbiega w znacznym stopniu od charakterystycznej, rysunkowej stylistyki zastosowanej w przypadku debiutanckiej produkcji studia Team Meat - Super Meat Boy. Wspólny dla obu tych tytułów jest również twórca ścieżki dźwiękowej, znany pod pseudonimem Danny B....( Wymagania Sprzetowe )...
System operacyjny: Windows 10
Procesor: i7
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 900 Series
Miejsce na dysku: 666 MB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: Yes
Dodatkowe uwagi: ༼つ ◕_◕ ༽つ

...( Instalacja )...
- Pobierz
- Wypakuj gre do wybranego folderu
- Uruchom gre przez launcher w srodku


Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-05-28 15:52:59 [Aktualizuj]
Napisano: 25.10.2021 06:39
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse