Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Adobe Media Encoder 2021 v15.1 Build 42 - 64bit [PL] [Preactivated] [azjatycki]

Adobe Media Encoder 2021 v15.1 Build 42 - 64bit [PL] [Preactivated] [azjatycki] torrent
Dodał: azjatycki
17.04.2021 17:12
Kategoria: Inne

Rozmiar: 974.88 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Multilanguage.

Adobe Media Encoder to program do kodowania, który umożliwia kodowanie plików audio i wideo w różnych formatach dystrybucji dla różnych aplikacji i odbiorców. Te formaty wideo i audio charakteryzują się wyższym współczynnikiem kompresji. Pobierając ten program z cwer.ru, możesz eksportować swoje filmy do formatów obsługiwanych przez różne urządzenia, od odtwarzaczy DVD i stron internetowych po telefony komórkowe, przenośne odtwarzacze multimedialne oraz telewizory o standardowej i wysokiej rozdzielczości.

Co ważne, Adobe Media Encoder umożliwia przetwarzanie wsadowe wielu klipów wideo i audio; w środowiskach, w których wideo stanowi znaczną część treści, przetwarzanie wsadowe przyspiesza przepływ pracy. Podczas gdy program koduje pliki wideo, możesz dodawać, zmieniać kolejność i zmieniać ustawienia kodowania dla plików w kolejce wsadowej.

Adobe Media Encoder obsługuje różne formaty eksportu wideo w zależności od aplikacji Adobe zainstalowanych z programem. W szczególności jest to silnik kodowania dla Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects i Adobe Prelude. Jednak program może być również używany jako samodzielne narzędzie do kodowania.

Zalety programu Adobe Media Encoder:

- Utwórz pakiet AS-11 za pomocą programu DPP. Adobe Media Encoder oferuje teraz możliwość tworzenia plików w oparciu o popularny standa
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-30 07:36:26 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 10:28
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse