Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: My Little Pony (2010) [S01-S06] [1080p] [WEBrip] [Dubbing PL] [wo0t]

My Little Pony (2010) [S01-S06] [1080p] [WEBrip] [Dubbing PL] [wo0t] torrent
Dodał: Wo0t
09.04.2021 11:25
Kategoria: Animowane

Rozmiar: 41.18 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 5
Pobrań: 94

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
--==[ INFO ]==--

Kraj produkcji: USA
Gatunek: Animacja
Premiera: 10 października 2010 (świat)
Reżyseria: Jayson Thiessen, James Wootton
Scenariusz: Lauren Faust, Amy Keating Rogers

--==[ OPIS ]==--

Twilight Sparkle jest młodym jednorożcem, który ma upodobanie do uczenia się o magii. Ma ku temu warunki, bowiem uczy się pod okiem księżniczki Celestii, panującej nad całą Equestrią. W wypełnianiu obowiązków młodej adeptki magii pomaga mały smok Spike. W końcu jednak przychodzi czas na poznanie najważniejszej magii, czyli magii przyjaźni. W tym celu księżniczka wysyła uczennicę do miasteczka Ponyville, gdzie Twilight ma za zadanie znaleźć sobie przyjaciół i uczyć się o przyjaźni tak, by przynajmniej raz w tygodniu (jeden odcinek) napisać w raporcie, czego się nauczyła. Od czasu do czasu staje również do walki z siłami ciemności, m.in. Nightmare Moon, Discordem, królową podmieńców Chrysalis, królem Sombrą, Lordem Tirekiem, Starlight Glimmer, Kucykiem Ciemności, Cozy Glow, wykorzystując do tego nie tylko swoją wiedzę, ale i tzw. Klejnoty Harmonii oraz magię przyjaźni. Pomagają jej w tym przyjaciółki (Rarity, Fluttershy, Applejack, Rainbow Dash i Pinkie Pie). Po dłuższym czasie nauki w Ponyville (na koniec trzeciego sezonu) Twilight w wyniku dokończenia zaklęcia Star Swirla Brodatego przeobraziła się w alikorna i stała się księżniczką. W zamian za pokonanie Lorda Tireka i rozwiązanie zagadki magicznego drzewa, Twilight otrzymała nowy pałac w Ponyville i nadano jej tytuł księżniczki przyjaźni. Gdy Starlight stała się dobra i zrozumiała, że można zwierać nowe przyjaźnię a nie zamykać się w sobie po zakończeniu pierwszej, to została uczennicą Twilight. Z czasemTwilight otworzyła szkołę przyjaźni. Spike dostał skrzydła, ponieważ doznał „efektu wylinki”. Natomiast w sezonie 9 zło postanawia się zjednoczyć. Discord pod postacią Grogara przywołuje Lorda Tireka, Chrysalis, Cozy Glow oraz Króla Sombrę, by dokonać testu czy Twilight da sobie radę z tak trudnym wyzwaniem, gdyż złoczyńcy planują zemstę na Mane 6, lecz Sombra ma inne plany i chce działać sam. Jego zemsta się nie udaje, a reszta antagonistów działa razem, lecz również zostają pokonani przez dobro i wspaniałe przyjaciółki.

--==[ OBSADA ]==--

Magdalena Krylik => Twilight Sparkle
Julia Kołakowska-Bytner => Pinkie Pie
Monika Kwiatkowska => Rarity
Agnieszka Mrozińska => Rainbow Dash
Monika Pikuła => Applejack
Małgorzata Szymańska => Fluttershy
Dominika Kluźniak => Spike

--== [ DANE TECHNICZNE ]==--

Video:
Kodek: H264 - MPEG4 AVC @ 1784kb/s
Rozdzielczość 1920x1080 @ 25fps

Audio:
Kodek: MPEG4 AAC
Info: 2 kanały, 24.0 KHz, 128 kb/s
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-12-18 12:16:58 [Aktualizuj]
Napisano: 25.01.2022 09:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse