Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: KOMPUTER ŚWIAT WYDANIE 5

KOMPUTER ŚWIAT WYDANIE 5 torrent
Dodał: Kalinkus28
08.04.2021 12:54
Kategoria: Czasopisma

Rozmiar: 2.48 GB
Seed'ów: 10
Leecher'ów: 3
Pobrań: 74

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Komputer Świat – miesięcznik, dawniej dwutygodnik, poświęcony tematyce INFOrmatycznej i nowym technologiom. Przeznaczony jest dla początkujących użytkowników komputerów. Jest odpowiednikiem niemieckiego Computer Bild.

obraz iso
i czasOPISmo pdf
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-11 10:54:19 [Aktualizuj]
Tagi komputer swiat wydanie
Napisano: 14.04.2021 07:52
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse